Головна Цікаво 3 унікальних офісу світу

3 унікальних офісу світу

272

Деякий час назад, коли у нас доступ до інформаційних систем в основному обмежувалася телебаченням і радіо, в ділових колах існувало стійка думка, що офіс, а тим паче директорського кабінету, повинні виглядати «по багатому», з великовагової дерев’яними меблями темних кольорів, шкіряним кріслом і чи не кришталевою люстрою.

Однак поступово ми отримали масовий доступ до Всесвітньої Мережі, на зміну старому апарату прийшли молоді просунуті керівники, які орієнтуються на сучасні тренди і в бізнесі, і в оформленні робочого простору. У чому новизна? У тому, що навіть в офісній моді йде акцент на натуральні матеріали і мінімалізм. Плюс, зрозуміло, хай-тек – куди ж без нього в сучасному світі?

Благородство дерева в сучасному прочитанні

Оскільки для деяких професій вірність традиціям є основоположним умовою успіху, в адвокатському офісі в Бразилії віддали належне дерев’яному масиву. Дерево було використано не тільки в якості матеріалу для декору і меблів, а й для оформлення самого приміщення. У ньому дерев’яні двері, сходи, панелі на стінах.

Але при цьому дизайнерам інтер’єру вдалося гармонійно поєднувати класику з сучасною оргтехнікою. Погодьтеся, що комп’ютери виглядають на дерев’яних столешницах цілком доречно. Можливо, це досягнуто за рахунок продуманої еклектики, адже крісла тут також з «іншої епохи» – швидше за це хай-тек або мінімалізм.

Світло в чорному кольорі

Дуже цікаве дизайнерське рішення демонструє офісне приміщення, розташоване в Шанхаї. Тут акцент робиться на чорний колір, дуже популярний в сучасному оформленні офісів. Однак відмінність в тому, що якщо зазвичай використовується чорна меблі, рельєфно виділяється на білих стінах, то в даному випадку дизайнерська студія Muxin Design and Research Studio виконала всі з точністю до навпаки. Тут чорні стіни перемежовуються з панорамними світлими вікнами. В результаті такого рішення чорний колір «грає» особливим прочитанням і не тисне, навіваючи депресивний стан. Меблі при цьому натуральних кольорів світлого дерева, а не біла – щоб уникнути занадто кричущого контрасту, який буде втомлювати співробітників. «Вишенькою на торті» тут виступають кактуси, які привносять нетривіальну естетику у всю дизайн-концепцію приміщення.

Наповнити ділової офіс помаранчевим сонячним кольором

При всьому тому, що колірної тренд офісної моди – чорний (в переважному поєднанні з білим) ряд дизайнерів йдуть наперекір тенденціям і створюють радикальну дизайн-концепцію в яскравих кричущих тонах, куди «ставлять» меблі кислотних відтінків. Ця тенденція проглядається в офісах креативних команд, що займаються творчою роботою. Більш спокійне рішення спостерігається в офісі продюсерської американської компанії.

Тут пастельні тони стін, класичні світильники, темна підлога і темні робочі крісла пожвавлюються офісними столами з помаранчевої стільницею, помаранчевими кріслами-гойдалками і помаранчевими абажурами. У всіх інших приміщеннях офісу помаранчевий акцент присутній в будь-якому елементі офісних меблів або аксесуарів.

Це сміливе прочитання офісної меблювання покликане зарядити співробітників позитивом і творчою енергією (психологи підтвердять, що помаранчевий колір позитивно впливає на психіку людини).

В інтернет-магазині «ФлешНікаМебель» ви не знайдете настільки кричущих зразків. Пропоновані моделі орієнтовані на прихильників класичного ділового стилю в офісі.