Головна Цікаво 4 факти, щоб купити льодоходи

4 факти, щоб купити льодоходи

823

Всі розуміють, що гумові накладки з залізними шипами, які забезпечують противоскользящий ефект, потрібні кожному. І, тим не менш, в зимовий період це зручне пристосування ми бачимо в основному, на літніх людях. Вони добре розуміють всю відповідальність за своє здоров’я, переміщаючись по слизьких тротуарах під час ожеледиці. Будь-яка травма для них може закінчитися довгої болючою реабілітацією, втратою рухливості і іншими неприємностями зі здоров’ям. Коли мова йде про безпеку, тут вже не до краси.

Не менш піклуються про свою і безпеки майбутньої дитини вагітні жінки. Вони теж розуміють всю відповідальність свого становища і вибирають, перш за все, безпека.

Більшість же людей ігнорують це зручне пристосування. Мотивуючи по-різному. Хтось вважає, що мало пересувається і в основному їздить на автомобілі. Інші стверджують, що справжній небезпечний ожеледь буває лише кілька днів на рік і купувати льодоходи не обов’язково. Більшість жінок не прагнуть одягати захист з тієї причини, що вона зіпсує їх зовнішній вигляд, спотворивши їх модельні чобітки.

У цій статті викладемо кілька фактів про льодоходу, які, можливо, допоможуть багатьом поміняти думку, коли, кому і чому необхідно купувати проти ковзання на взуття.

Льодоходи зручно одягати. Вони швидко знімаються. Їх конструкція розрахована на застосування людиною будь-якого віку. Одягнути і зняти льодоходи однією рукою може і людина у віці, і дитина. Вони, до речі, представлені в наступних розмірах: 32-45. Кілька моделей і великий розмірний ряд дозволяють придбати в інтернет-магазині льодоходів http://gololed.com.ua/ зручний варіант для кожного члена сім’ї. Подбає про безпеку рідних варто заздалегідь, перед початком сезону, коли немає ажіотажу.

Льодоходи – недорога, при цьому міцна і надійна захист, яку ви зможете використовувати 2-3 роки і більше. Один невірний крок на слизькій дорозі – і ваш шлях продовжиться не на роботу, а в бік травмпункту. Витративши невелику суму, одягнувши льодоходи перед виходом з дому, така неприємність виключена.

Впасти на слизькій поверхні можна і перед під’їздом, виходячи з магазину або офісу. Тому вони відмінно убезпечать кожного, навіть тих, хто не уявляє пересування по місту без особистого транспорту.

Льодоходи чудово підійдуть для зимової прогулянки у вихідні дні. Дороги з утрамбованого снігу теж ковзають і становлять велику небезпеку. У льодоходу ж, падіння виключені, а ось приємна прогулянка по засніжених доріжках забезпечена!