Головна Цікаво 4 унікальних штриха татуювань в стилі реалізм

4 унікальних штриха татуювань в стилі реалізм

1369
татуювання на тілі
татуювання на тілі

Тату сьогодні є основним елементом модного зовнішнього образу. Кожна людина вибирає для себе певний стиль натільної малюнка. Хто воліє мініатюрні орнаменти, а хто покриває тіло великими і тематичними малюнками з глибоким підтекстом.

Саме другий тип тату відноситься до стилю реалізм. На шкіру наносяться портрети знаменитих історичних особистостей. Тіла людей заговорили реалізмом не так вже й давно, хоча родом це мистецтво з давніх часів.

Реалістична передача всіх елементів фотографій сприяє створенню на тілі унікальних картин. Це дуже складний вид татуювань. Як повідомляють майстри тату-салону “1000 STARS”, сайт якого Ви знайдете за запитом “тату салон Київ”, що наносяться портрети на шкіру повинні в ідеалі повторювати зображення, враховуючи нахили тіней, відблисків… Іншими словами, реальна тату – це живі малюнки, що відображають об’ємність, яскравість, виразність кожного штриха.

Вправні майстри тату ретельно працюють з відтінками і півтонами, щоб в результаті вийшла ідеальна малюнок на тілі. Працювати на шкірі не просто, це не полотно і папір, без високої точності виконання роботи неможливо створювати справжні шедеври, тим більше на тілі людини.

Що найчастіше воліють наносити на тіло любителі тату?

По-перше, фотографії своїх коханих. Відображення на тілі коханої людини підкреслює всю ніжність і глибину почуттів.

По-друге, багато хто не розлучаються зі своїми кумирами – акторами, співаками, спортсменами…

По-третє, особливу популярність придбали останнім часом малюнки комах.

По-четверте, любителі справжнього мистецтва просто обожнюють міські пейзажі з вулицями, парками, скверики…

Сьогодні можна насолоджуватися красою не тільки в чорно-білих тонах, але і в кольорових яскравих, викликають і привертають до себе увагу. Реалістичні зображення найчастіше наносяться на відкриті ділянки тіла, вони створюються для загального розчулення мистецтвом чіткої передачі зображень. Погодьтеся, що красу не сховати за будь-якими шатами. Плечі, спина, груди є відмінним сегментом для розміщення великого і виразного зображення. Кожна татуювання має своє значення: http://tattookiev.com.ua/tattoo-kiev/znachenie-tatuirovok.html.

Майстрів тату доводиться створювати живі картини на живих людях, це копітка і відповідальна робота. Створюються найчастіше великі малюнки, якими хочуть показати всьому світу особливе ставлення до тієї чи іншої теми або проблеми.

Такий спосіб відкриття душі людям досить успішно розвивається, і весь час вишукуються і застосовуються нові техніки нанесення малюнків на тіло. Однією з таких є створення 3Д картин.

Оскільки людська шкіра – дуже вибаглива основа для створення на ній картин, ніколи не можна передбачити, наскільки гарним вийде кінцевий результат. Ну, а якщо є на що подивитися, то значить роботу виконував справжній профі.

Якщо ви хочете прикрасити своє тіло дійсно унікальними малюнками, тоді звертайтеся тільки до тих, хто не з чуток знає, як нанести тату на шкіру так, щоб вона викликала захоплені погляди оточуючих.