Головна Цікаво Адмінпослуги через пошту

Адмінпослуги через пошту

758

В Україні триває  реалізація державної програми, відповідно до якої всі мешканці, у тому числі сільських місцевостей, які віддалені від районних центрів, мають змогу тримати низку адміністративних послуг (з часом  така їх кількість буде доведена не менше як до 30), просто звернувшись до найближчого відділення Укрпошти чи запросивши листоношу додому. Окрім цього, проект повністю виключає корупційну складову, стояння у чергах, поїздки і витрати часу для отримання необхідних адмінпослуг.

Як відомо, Буський район одним з перших почав в області реалізовувати цю програму в рамках пілотного проекту "Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту" (див. "ВН" за 28 лютого та 25 квітня). Бере в ньому участь 10 місцевих рад: Заводська, Задвір'янська, Красненська, Куткірська, Ожидівська, Олеська, Новомилятинська, Соколянська, Топорівська, Тур'янська.

На відкритті в Олеському поштовому відділенні центру з надання таких адмінпослуг побував заступник голови ЛОДА Богдан Матолич та директор Львівської дирекції УДППЗ "Укрпошта" Василь Веселий.

Відтепер клієнтам пошти не треба їхати за довідкою в ту чи іншу  організацію, а потрібно лише  зайти до свого поштового відділення, де його працівники допоможуть оформити відповідну заяву, сформують пакет документів та надішлють його до центру адмі­ністративних послуг. Через певний час клієнт отримає відповідь. Та­кий механізм не лише спрощує доступ до  адмінпослуг, він особливо важливий для жителів віддалених сіл.

З часом вдосконалюється і сам порядок надання послуг, збільшується їх кількість. Зокрема тепер клієнт може отримати більше 20  видів довідок, зокрема, з архівного відділу (2), управління пенсійного фонду (2), управлінні соцзахисту (2), у державного реєстратора (5), відділі Держземагенства (1), відділі містобудування (2), відділі освіти, молоді та спорту (1), управління юстиції (6).

Отож, адміністрація Центру поштового зв'язку №6  звертається до усіх своїх клієнтів – а це мешканці усього району: скористайтесь послугами – ви оцінити переваги, які отримаєте, заощадивши і час, і кошти, і здоров'я.

Роман Чіпак,

начальник Центру поштового зв'язку №6