Головна Цікаво Андрій Білоус зустрівся з Послом Королівства Нідерланди в Україні Едуардом Хуксом

Андрій Білоус зустрівся з Послом Королівства Нідерланди в Україні Едуардом Хуксом

639

Про співпрацю в галузях боротьби з корупцією, безпеки, залучення інвестицій, альтернативної енергетики, освіти йшлося під час зустрічі першого заступника голови Львівської обласної ради Андрія Білоуса та голови Львівської ОДА Олега Синютки з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерланди в Україні Едуардом Хуксом.

На початку зустрічі керівники області подякували народу та уряду Нідерландів за послідовну всебічну підтримку України в реалізації її євроінтеграційних прагнень, зауваживши, що дві держави поєднує особлива безконфліктна історія стосунків.

Андрій Білоус, вітаючи гостя на Львівщині, наголосив, що обласна рада має стійку спільну позицію щодо питань європейської інтеграції та співпраці з Північноатлантичним альянсом. «Ці речі, а також прагнення створити привабливий інвестиційний клімат в нашому регіоні, – це те, що об’єднує нас у спільній роботі з Львівською ОДА», – підкреслив він.

Крім того, перший заступник голови облради поділився своїм баченням ролі Нідерландів у процесі наближення України до Європи. «Із початку 90-х років реалізовано дуже багато проектів за сприяння Нідерландів, тому важко переоцінити, що ця підтримка значила для України на початку 90-х років», – сказав Андрій Білоус.

Варто зауважити, що пан Посол, характеризуючи взаємини України і Нідерландів, назвав їх ідеальними.

Крім того, під час зустрічі сторони обговорили можливість навчання українських фахівців високим голландським технологіям в аграрній галузі, співпрацю між вузами Львівщини та Нідерландів, а також участь іноземного бізнесу у виставках та форумах на Львівщині.

У відповідь Едуард Хукс запевнив очільників області, що буде переконувати підприємців своєї країни інвестувати у Львівщину, бо, на його погляд, наша область є інвестиційно привабливою та безпечною для розвитку бізнесу.

Відтак гостю передали узагальнені пропозиції щодо співпраці нашої області з Нідерландами.