Головна Цікаво Авто з США з аукціону з доставкою в Україну і Київ

Авто з США з аукціону з доставкою в Україну і Київ

887

Купити авто з США з доставкою в Київ і порт ОдессуРинок старих машин в Україні досить різноманітний. Однак, справжні цінуєте неперевершеного американського якості, надійності і доступних цін роблять вибір на користь машин, представлених на продаж на аукціонах в США. Останнім часом практика замовлення машин через океан стала дуже популярна. З кожним днем ​​попит на машини, привезені з Америки, тільки зростає. Це пов’язано з багатьма факторами:

  • Неможливість знайти потрібний варіант авто на вітчизняному авторинку;
  • Завищені ціни на машини в Україні;
  • Низькі ціни на машини в Америці – можливість заощадити від 20 до 50% вартості авто;
  • Гідна комплектація навіть у бюджетних автомобілів.

Де купити авто з США недорого?

Поставили собі за мету стати власником надійного залізного коня, привезеного з аукціону? Сміливо звертайтеся в компанію Тризуб Авто для покупки авто з США. Ми пропонуємо найдоступніші ціни на послуги покупки і трансферу машин з Америки в Україну, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Маючи доступ до баз даних найбільших аукціонів в США, менеджери Тризуб Авто зможуть підібрати кращі пропозиції під ваші вимоги і бюджет. Просто Перейдемо до нас і в деталях розкажіть, якою саме має бути ваша ідеальна машина. Ми підберемо найвигідніші пропозиції, серед яких ви, безсумнівно, знайдете свій варіант.

Переваги співпраці з нами

  • Тільки достовірна і перевірена інформація про кожному автомобілі;
  • Швидка і недорога доставка автотранспорту з США в Україну;
  • Гарантії і страхування авто на всьому шляху проходження в порт Одеси;
  • Документальний супровід кожної угоди;
  • Можливість участі клієнта в онлайн-аукціоні.

Після підбору і покупки авто ваша машина прибуде в порт Одеси через 6-8 тижнів. Якщо ви готові почекати цей час і заощадити до 40% вартості авто, сміливо телефонуйте нам. Кращі варіанти авто з аукціонів США вам запропонують саме наші фахівці.

Доставка машин з Америки в Україну

Якщо ви вже купили машину в Штатах, але не знаєте, як організувати її трансфер, також зверніться в Тризуб Авто. Ми допоможемо переправити ваш автомобіль з будь-якої точки Америки в Україні при наявності у клієнта повного пакету необхідних документів. Наші фахівці нададуть підтримку в питаннях митного оформлення та доставки, в разі необхідності запропонують супутні послуги – постановка на облік в ДАІ, ремонт під ключ, доставку в інші області країни.

Ми організуємо доставку не тільки машин, але і іншої техніки, про яку було згадано вище.

США – країна, яка давно славиться великим вибором, якістю і надійністю своєї техніки. Купивши машину з аукціону в США з нашою допомогою, ви станете власником надійного залізного коня, який прослужить ще не один рік і не потребують значних вкладень на проведення дорогого ремонту.