Головна Цікаво Автомобіль на підміну позбавить вас від дискомфорту в пересуванні

Автомобіль на підміну позбавить вас від дискомфорту в пересуванні

992

Звичайно ж, є в регулярному користуванні машини і свої проблеми, з якими може зіткнутися або стикався кожен водій будь-якого автомобіля, як найдорожчого, так і бюджетного. Одна з головних проблем – це поломка. Для багатьох автомобілістів такий факт стає просто трагедією, особливо, якщо справи передбачають постійне пересування по місту. Добре, якщо сталася в автомобілі поломка нічого серйозного з себе не представляє, і її, особливо не напружуючись, можна усунути самому або ж благополучно привезти машинку в сервісний центр, де повернуть вам автомобіль вже відремонтованим через якихось кілька годин. Але от якщо ваша машина піддалася якомусь серйозному пошкодженню, будь то поломка або наслідок ДТП, то в такому випадку одним з єдиних рішень проблеми буде взяти підмінний автомобіль. Таку послугу традиційно надають страхові компанії, з якими укладені договори у переважної більшості людей, що володіють власним автотранспортом. Надається «запасний» автомобіль в такій ситуації, коли внаслідок страхового випадку машина свій подальший рух вже ніяк не може продовжувати.

Послуга автомобіль на підміну навіть під час ремонту вашої улюбленої машини дозволить вам пересуватися по місту або за його межами з колишньою зручністю, мінімізуючи або зовсім зводячи нанівець всі відчуття дискомфорту. Таким чином, у вас не буде потреби різко міняти все заплановане, просити машину на час у родичів або товаришів. І все це буде доступно, варто лише замовити послугу «підмінний автомобіль на час ремонту по гарантії».

Підмінне авто ви зможете отримати в страховій компанії, яка обслуговує вас згідно з договором, який був укладений заздалегідь. Клас автомобіля у вас буде можливість вибрати серед усіх, які є в наявності в прокатної компанії. Традиційно страхова організація вартість підмінного авто компенсує, керуючись межами ліміту, що встановлюється і значиться в договорі за згодою клієнта. Сума оплати за підмінний автомобіль по каско на час ремонту, а також всі питання, пов'язані з місцем ремонту і часом, знову-таки узгоджуються і чітко фіксуються в договорі. Зазвичай в договір також вносять і весь перелік випадків, які підпадають під визначення «ремонт автомобіля».

Підмінний автомобіль на час гарантійного ремонту зможе отримати практично кожен, хто уклав договір з наданням такої послуги. Не поширюється вона лише на тих водіїв, які керують спеціалізованими автомобілями – вантажівками, автобусами, таксі. Також авто не буде видано для будь-якої комерційної діяльності. В інших же випадках будь-яка фізична або юридична особа, яка має права, зможе отримати «запасний» автомобіль, забезпечивши собі комфорт.