Головна Цікаво Автоцивілка на захисті вашої нервової системи

Автоцивілка на захисті вашої нервової системи

378

Дорога є непередбачуваною, неприємні сюрпризи можуть статися з кожним. Тому потрібно подбати про надійний захист автомобіля, що допоможе забезпечити впевненість в дорозі. Що таке автоцивілка? Це страхування вашого автомобіля, що передбачає мету з метою відшкодування збитків, які були завдані під час виникнення дорожньо-транспортної пригоди. На сьогодні, багато компаній пропонують свої послуги, по страхуванню автомобіля. Але іноді виникають такі ситуації, що оформляючи документи, ви можете наштовхнутися на недобросовісні сервіси, які не виконують своїх обов’язків. Тому перш, ніж оформити автоцивілку, потрібно детальніше ознайомитися з умовами, що пропонує компанія.

Сервіс Гарант “Все Свої», дозволяє отримати ряд переваг, про які ви можете докладніше дізнатися, просто перейшовши на сайт.

Що ви отримуєте, якщо користуєтеся нашими послугами:

Ви будете впевнені в тому, що застраховані відповідно до Закону, не порушуючи його,
Автомобіль, яким ви користуєтеся завжди буде застрахованим, тому не потрібно буде хвилюватися, якщо виникне ДТП з іншим учасником;
Ви отримуєте грошову допомогу, на яку можна розраховувати, якщо ваш автомобіль застрахований.

Якщо ви використовуєте автоцивілку, від «Все Свої», тоді при встановленні відсутності вашої вини ви отримуєте відшкодування збитків безпосередньо від СК «АХА Страхування», а не від СК винуватця. Тобто, не потрібно хвилюватися, так як при оформленні документів, ми дбаємо про ваше майно і про вас. Кожен клієнт може в разі, якщо виникло ДТП, їхати на СТО, щоб отримати професійну допомогу вашому автомобілю. А всі питання пов’язані з поясненнями, і оформленням відповідних документів, можна врегулювати не відвідуючи офіс Компанії. Ми співпрацюємо з кожним клієнтом індивідуально, і дозволяємо вирішувати всі питання дистанційно, тим самим забезпечуючи найкращі умови співпраці.

Сьогодні, вибирати свій захист стало набагато легше, і більш комфортніше, а умови співпраці є досить ефективними і надійними. Ми пропонуємо звернути вашу увагу, на програму «Автокард Плюс». Вона дозволяє отримати дві безкоштовні евакуації автомобіля з місця ДТП, також можете скористатися організацією доставки палива до 10 л, якщо в них виникне необхідність. Ви отримуєте технічну допомогу на дорозі, що є цілком безкоштовною, якщо у вас наша автоцивілка. Рекомендуємо також звернути увагу, що у нас працюють додаткові сервіси. Ми пропонуємо вам знижки на послуги СТО, якщо співпрацюємо з ними.

Все, що вам потрібно, це просто зателефонувати до нас!

Надійний страховик – це запорука правильного рішення, що стає ефективним при виникненні ДТП.