Головна Цікаво Благодійні кошти для дитячого будинку сімейного типу у Буську

Благодійні кошти для дитячого будинку сімейного типу у Буську

705

Нещодавно голова Буської райдержадміністрації Володимир Сай та керівник апарату Юрій Кондзірський у сесійному залі районної ради передали Наталії Севрук(на знімку) благодійні кошти від футбольних фанів з Ірландії. Вони підуть на придбання відповідного інвентаря для дитячого будинку сімейного типу у Буську на Шкільній, який планують відкрити до 24 серпня.

Нагадаємо, що родина Наталії та Віктора Севруків зі Львова, маючи трьох власних дітей (на сьогодні уже всі повнолітні), виявила бажання створити прийомну сім’ю. Придбали будиночок у Задвір’ї, з 31 травня по 9 червня 2012 року пройшли навчання у Львівському обласному центрі (курс підготовки у батьки-вихователі). А вже 15 серпня створили прийомну сім’ю, – разом з ними спільно стали жити троє (більше на той час не дозволяла площа їхньої оселі) дітей із Новомилятинського дитячого будинку "Добре серце", – дванадцятирічна Люба, її восьмирічна сестричка Мар’яна і десятирічний Юрко, – їхні батьки позбавлені батьківських прав.

І ось вже майже рік соціальний супровід цієї прийомної сім’ї проводить начальник відділу соціальної роботи Буського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Надія Адамчук. Як зазначила вона у розмові, це і консультації щодо створення належних умов проживання, і бесіди з питань адаптації сім’ї до дітей і дітей до сім’ї, формування навичок самообслуговування, налагодження тісніших стосунків, здобуття нових умінь та навичок, уміння батьків вирішувати проблеми дітей, навчання та поведінка у школі, участь в позакласних заходах, консультації з питань літнього оздоровлення тощо.

Тепер, коли вирішилось питання із створенням у Буську дитячого будинку сімейного типу, сім’я зможе прийняти більше дітей, до 10. "То треба мати таке велике, добре серце, щоб окрім своїх прийняти та виховати й інших дітей, – зазначив Володимир Сай. – Складно, але дякувати Богу, що є такі люди і хочуть віддати тепло і ласку тим дітям, чого не дали їм їхні біологічні батьки".

Ці діти отримають не тільки повноцінну сім’ю, де буде і мама, і тато, а й любов, увагу і піклування. Їх радо прийняли і молодші Севруки, і бабусі з дідусями. Вони відвідують спортивні секції за уподобаннями: Люба ходить на веслування, Юрко – на футбол, а найменша Мар’янка – у танцювальний гурток. Навперебій поспішають допомогти дорослим у приготуванні їжі чи прибиранні. А найбільшим подарунком і радістю для мами Наталії була вітальна листівка від Юрчика на день народження, де хлопчина написав: "Я Вас дуже, дуже люблю".

Діти знайшли свою сім’ю. А невдовзі їхня родина збільшиться. І, як запевнила пані Наталія, вони докладуть максимум зусиль, щоб дітям було добре, щоб вони відчули себе у справжній родині.

Лариса  ГАРАСИМІВ