Головна Цікаво Бондарські вироби вибір для справжніх поціновувачів

Бондарські вироби вибір для справжніх поціновувачів

875
бочки из дерева

Що ж таке бондарські вироби? Це дерев’яні вироби, а саме: Бочки; Діжки; Барил; Цебер тощо. Бондарство є одне з традиційних українських ремесел. Тому не дивно, що сьогодні стали широко популярними бондарські вироби.

На сайті інтернет-магазину – https://alex-bootlegger.com/bondarnye-izdeliya/ можна придбати вироби за новими технологіями, при яких застосовують спеціальні верстати: уторні (за допомогою яких вистругують клепки і вирізують в них пази для вставляння дна), дно вирізні, обрученасаджувальні та ін. На відміну від минулих технологій, сьогодні новим видом бондарного виробництва є виготовлення виробі з фанери, яка склеюється за допомогою основних елементів та трьох шарів. Згодом покривають в середині емаллю, а зовні олійними фарбами, це вбереже виріб від згорання.

Ми ж у нашому магазині дотримуємося старих традицій і виготовляємо свої вироби, виключно з натуральної продукції, тобто високоякісної деревини, яка надає специфічного смаку меду, винам, коньякам, самогонці, солінню, сокам та іншим напоям.

Каталог наших товарів є досить різноманітним. Вашій увазі представлені такі вироби:

  1. Бочки для вина, наливок на інших напоїв. Бочки є овальної форми, та виготовляється в різних розмірах. Всі наші діжки – є зручним у використанні. Для горизонтального положення виробів в нас є підставки для зручності.
  2. Для соління, замочування фруктів, грибі в нас є широкий вибір кадки та бочки.
  3. Вибір аксесуарів для бані чи сауни. Тут ви можете знайти дерев’яне відро, ківш, дерев’яний черпак, запарник для віників, та багато іншого. Якщо ви завзятий прихильник бані, то ви знаєте, що кращий вибір – це наші товари.
  4. Магазин пропонує вам оригінальні подарункові набори для ваших друзів, рідних чи колег.

На нашому сайті ви зможете ознайомитися з кожним товаром, його характеристиками, з якої деревини він виготовлений.

Чому потрібно віддавати перевагу нашим виробам?

  • Кожен наш товар виготовлений професійно, немає дефектів та приємний у користуванні.
  • Ми працюємо тільки з екологічно чистою деревиною, тому ви можете не переживати за своє здоров’я.
  • На свою роботу, ми надаємо гарантію якості.
  • Наші вироби є унікальними в своєму роді.
  • Бондарські вироби – є дизайнерським виробом, тому його буде не соромно подарувати своїм знайомим на свята. А також вони стануть яскравим атрибутом козацького столу на весіллі.

Наш інтернет-магазин допоможе вибрати унікальну річ ручної роботи, яка служитиме вам багато років, та матиме естетичний вигляд. Бондарські вироби нададуть вам етно-стилю в вашому ресторані чи будинку. Ми гарантуємо вам якість свого товару. Переходіть на наш сайт та обирайте наші вироби. Бондарські вироби – створенні з любов’ю.