Головна Цікаво Будівництво будинків в Одесі

Будівництво будинків в Одесі

1297

Будівництво будинків відповідальний процес, що вимагає особливих знань і умінь. Кожна будівля є шедевром архітектурної думки. Тому компанія Zelinski Group ретельно підбирає майстрів вузьконаправлених спеціальностей. Такий відповідальний підхід гарантує високу якість, стійкість і довговічність будинків. Кожен проект зводиться у відповідності з сучасними стандартами якості.

До того ж слід виділити наступні стандартні етапи проведення робіт, що дозволяють грамотно організувати і структурувати:

Робота над ескізами. Початкові начерки дозволяють звести всі розбіжності за будовою до мінімуму. Відбувається узгодження, аналіз запропонованих варіантів, їх позитивних і негативних сторін.

Етап передпроектного проектування. Відбувається уточнення деталей обумовленого варіанти, уточнюються проектні рішення. Проводяться виміри і попередні розрахунки, що включають показники майбутньої будови.

Етап містобудівних розрахунків, завершенням якого стануть інформаційні відомості про головних розмірах проектованого будинку. Наявність техніко-економічного обґрунтування представить справжні наміри забудовника. Усі дані представляються у формі графічного моделювання, таке рішення дозволить врегулювати питання, пов’язані з місцевими органами самоврядування.

Наявність ескізного проекту дозволяє висловити креслярським способом усі прийняті рішення, а так само розрахунки за техніко-економічними показниками і загальної вартості будинку.

Готовий проект наочно демонструє повну картину, включаючи архітектурні, технічні, екологічні та інженерні рішення.

Відмінність робочого проекту полягає в наявності повного графічного представлення, затвердженого для початку будівельних робіт.

Проведення будівельно-монтажних робіт

Після того будівельна компанія в Одесі погодила і затвердила проект майстри приступають до початкових робіт. У першу чергу проводиться підготовка на місцевості. Площа очищається від зайвого сміття, зносяться непотрібні будови, монтується тимчасова огорожа, розгортається будівельний містечко. Всі ці роботи дозволяють ще раз оцінити корисну площу.

Наступним етапом стає закладання фундаменту будинку. Робочі приступають до видалення рослинного земляного шару, готують котловани і траншеї до армування і бетонування. Всі роботи виконуються в залежності від складності механізованим або ручним способом. Даний етап впливає на подальшу стійкість до можливих природних катаклізмів.

Далі майстри приступають до пристрою каркасного підстави. Міцність конструкції будинку надають залізобетонні колони, балки та плити перекриття. Між ними відбувається подальша кладка зовнішніх стін і зміцнення залізобетонними перемичками. Далі слід монтаж даху, каркас якої може бути дерев’яним або металевим. Заклад і підключення різних комунікацій є одним із заключних етапів. Після нього слід оздоблення внутрішніх і зовнішніх площ будинку. Будівництво будинків в Одесі передбачає благоустрій прилеглої території.

При зверненні в будівельну компанію стає можливим отримати бажане в найкоротші терміни. Майбутній власник отримує гарантії на довговічність і естетичний вигляд будинку. Якість використовуваних матеріалів дозволяє обживати затишний будинок відразу після здачі в експлуатацію. Інформацію про готових проектах, терміни, гарантії та вартості можна отримати при зверненні до консультанта.