Головна Цікаво Букмекерська контора – яку обрати

Букмекерська контора – яку обрати

352
паріматч

Букмекерська контора Паріматч – легалізована компанія з хорошими умовами для клієнтів і відмінною репутацією. Вона безперебійно працює з 1994 року, зареєстрована в Російській Федерації, постійно впроваджує інновації для відвідувачів. Це найстаріший букмекер на пострадянському просторі, що приймає ставки на спорт. На території РФ і республік СНД знаходяться більше 400 наземних пунктів БК Парі Матч. Для зручності клієнтів в 2017 році створено новий офіційний сайт, де пограти на тоталізаторі можна в онлайн режимі, не виходячи з дому.

Гідність букмекерської контори – інтерфейс порталу. Тому Беттери зможуть ознайомитися з правилами на сайті https://parimatchk.com/ без проблем. Ставки на спорт можна робити в рублях. Для зручності користувачів передбачено кілька методів внесення депозиту, які будуть вказані в огляді. Згідно відгуками, служба підтримки функціонує цілодобово. Звернутися до операторам саппорта дозволяється за телефоном, по e-mail, в чаті, за допомогою найпростішої форми зворотного зв’язку.
Офіційний сайт Parimatch і його особливості

Дизайн і функціональність, офіційного сайту букмекера, були змінені в 2017 році, тому портал став схожим на закордонні аналоги. За основу взято чорний колір, а вся основна інформація розташована на білому тлі. Вгорі головної сторінки клієнти Parimatch побачать банери з інформацією про акції і прийдешніх заходах. Над ними знаходиться рубрикатор з чотирма розділами «Mobile», «UFC News», «Спорт», «Live». Зліва є меню для ознайомлення з результатами, статистикою і правилами.

Ще нижче, на порталі букмекерської контори Паріматч, для бажаючих здійснювати ставки на спорт, знаходиться перелік подій. У центрі екрана відвідувачі побачать список популярних заходів, які проходять зараз або скоро почнуться. Справа є кнопки для входу в особистий кабінет і реєстрації на платформі Parimatch. Для створення аккаунта новачкам потрібно заповнити анкету, вказуючи в ній:

  • ім’я та дату народження (реєстрація неповнолітніх заборонена);
  • номер мобільного телефону з кодом країни;
  • адреса e-mail для отримання повідомлень від компанії;
  • пароль (повинен включати в себе букви і латинські цифри)!

Відвідувачам офіційного сайту Parimatch потрібно поставити галочку в клітинці про згоду з обробкою персональних даних та правилами компанії. Для входу в Паріматч є дзеркало, за допомогою якого можна вирішити проблему в разі блокування основного порталу.

Способи поповнення рахунку і виведення грошей на сайті

Відвідувачі сайту, можуть вносити кошти на депозит декількома способами. До найбільш поширених варіантів відносяться гаманці Яндекс.Деньги і Qiwi, мобільний оператор МТС, компанії Білайн і Мегафон, картки Мастеркард / Віза. Приймається оплата за допомогою сервісів Moneta.ru і Tele2, карти Мир, банків Тінькофф, Уралсиб, Росбанк. Згідно відгуками, обробки онлайн заявки на введення виконується за хвилину.

Мінімальна сума введення на баланс, в букмекерській конторі Парі Матч, пов’язана з обраним способом поповнення. Розмір депозиту варіюється від 1 до 800 рублів. Зняття виграшу, на сайті Parimatch, проводиться тими ж методами, що і поповнення рахунку онлайн. Згідно відгуками, перед подачею заявки бажано уточнити ліміти в службі технічної підтримки. Терміни транзакції пов’язані з обраним методом платежу.

При першому виведенні коштів з дзеркала Паріматч користувачі повинні пройти верифікацію. Адміністрація може запросити кольорові копії сторінок паспорта, банківської картки, фотографію користувачів з посвідченням особи в руках, закордонного паспорта, виписку з банку.