Головна Цікаво Центр репродуктивної медицини: лікування чоловічого безпліддя

Центр репродуктивної медицини: лікування чоловічого безпліддя

878

Існують різні причини по яких звичайна жінка не може мати дітей. Сучасна медицина призводить 16 причин чоловічого і 22 причини жіночого безпліддя. Для жінок найбільш поширеними є проблеми, що виникають з дозріванням і рухом яйцеклітин, а також – з непрохідністю маткових труб.

Причинами чоловічого безпліддя найбільш часто стають погіршення якості сперми і зменшення кількості сперматозоїдів. Це трапляється із-зі різних факторів. Від правильного та своєчасного з'ясувань причин залежить тактика успішного лікування.

До безпліддя у чоловіків можуть призвести захворювання, перенесені навіть в глибокому дитинстві. До них відносяться свинка, краснуха, туберкульоз або вірусний гепатит. Загальний огляд пацієнта може свідчити неправильне положення яєчок, варикоз вен сім'яного канатика, травми статевих органів, пухлини і різні запальні захворювання.

Можливості репродуктивної медицини

Найбільш складним випадком у чоловіків є відсутність сперматозоїдів в еякуляті. У такому випадку необхідні для зачаття клітини дістають з яєчка. Потім їх з'єднують з готовою жіночою яйцеклітиною і пересаджують в маткову порожнину. Ця процедура має назву екстракорпоральне запліднення або IVF. Вона є однією з найскладніших, доступних пацієнтам клініки репродуктивної медицини.

Програма інсемінації жінки чоловічий спермою також є одним їх сучасних методів вирішення проблем чоловічого безпліддя. Вона проводиться для пар, в яких у жінки працює транспортна функція труб матки. Для підвищення якості сперми, її піддають обробці. Це збільшує кількість активних сперматозоїдів і властивість запліднення. Даний метод багатьом парам дає можливість при мінімальному медичному втручанні в ЕКО центрі мати довгоочікуваної дитини.
Коли потрібно звертатися в центр репродуктивної медицини

Згідно зі статистикою, близько 20% подружніх пар стикаються з проблемою неможливості зачаття дитини. Сигналом для звернення до клініки репродуктивної медицини в Києві служить час, протягом якого пара живе повноцінним інтимним життям і не охороняється. Бити на сполох необхідно, якщо проходить рік і більше після початку спільного життя, а жінка не вагітніє. Шанси на успішне лікування залежать від того, як скоро пара звертається за допомогою в центр штучного запліднення.