Головна Цікаво Чому важливо займатися спортом з дитинства

Чому важливо займатися спортом з дитинства

1291

Кращим способом змістовного проведення вільного часу дитини – є заняття спортом.

Спорт – це хороші інвестиції в майбутнє дитини, так як крім здоров’я, фізичних кондицій і позитивних емоцій у дітей формуються соціально значущі риси характеру (наполегливість, сила волі, самовладання, дисциплінованість …). У різноманітті видів спорту важливо вибрати саме той, до якого у дитини є природні схильності (задатки), і імпонує їй за інтересами і темпераментом. Дуже важливо мати правильну фігуру при занятті спортом, користуватись бандажами або корсетами при фізичних навантаженнях, які мають ортопедичними властивостями.

Які ж переваги в спорті для вашої дитини?

Більшість школярів щодня проводять від 2 до 8 годин на соціальних мережах і перед телевізором, замінюючи цим «живе» спілкування, прогулянки, фізичну активність на свіжому повітрі. Однак, за даними ВООЗ, потреба в руховій активності дітей становить не менше 10-14 годин на тиждень.
Зміцнення здоров’я і гармонійного розвитку

З огляду на, що 1/3 дітей шкільного віку мають порушення постави, тренування особливо позитивно впливає на зміцнення м’язового корсету і формування правильної постави. Поставу можна виправити, користуючись корсетом або бандажем від Медтехніка-Ортосалон в Україні. На сайті інтернет-магазину ви можете купити бандаж за розміром. Бандажі, виготовлені у вигляді корсетів, можуть надавати різну ступінь фіксації, від легкої до повної. Перед використанням таких коштів зверніться до лікаря вашої дитини з метою запобігти травмам.

Формування рис характеру і навичок, які знадобляться дитині в дорослому житті. Завдяки заняттям спортом діти стають більш координовані і спритні, що дозволяє їм швидше освоювати нові рухи, заняття, професійні навички.

Наприклад, існують рухові навички, які в дорослому віці опанувати досить складно, а іноді і неможливо, це: навчитися плавати, їздити на велосипеді, або гірських лижах.

Займатися спортом модно і престижно, такі діти впевненіше почуваються в колективі, швидше за здобувають прихильність оточуючих.

Здоров’я вашої дитини – тільки в ваших руках!