Головна Цікаво Чи ефективні муляжі відеокамер безпеки?

Чи ефективні муляжі відеокамер безпеки?

263

Камери відеоспостереження – один з головних компонентів систем безпеки. Зломщики з меншою ймовірністю спробують пограбувати ваш будинок, якщо помітять камери безпеки. З метою того, щоб використовувати переваги відеокамер спостереження як фактора, який утримує злочинців від їх намірів, але при цьому не платити їх повну вартість, були придумані камери-муляжі.

Існує думка, що муляж настільки ж ефективно справляється з забезпеченням безпеки, як і справжня відеокамера спостереження. Ми вирішили розібратися в цьому питанні і підтвердити або спростувати існуючу думку. Ми розглянемо переваги і недоліки підроблених камер безпеки, щоб визначити, чи можуть вони стати рівноцінною заміною справжньому обладнання.

Плюси і мінуси використання муляжів камер безпеки

Люди встановлюють підроблені камери безпеки через їх переваг, в тому числі, наступних:

  • Муляжі коштують набагато дешевше, ніж справжні камери відеоспостереження. Придбання підробленої камери спостереження вимагає набагато менше грошей, ніж покупка повноцінно функціонуючої системи відеоспостереження.
  • Вони можуть утримувати деяких злочинців. Установка підроблених камер безпеки біля будинку або офісу може зупинити деяких злочинців від реалізації їхніх намірів. Скажімо так, в деяких випадках вони можуть бути навіть більш ефективними, ніж справжні відеокамери спостереження, яких не видно. Однак, наклейки і таблички, що інформують про те, що ведеться відеоспостереження, з тим же ступенем надійності можуть утримати зловмисників від вчинення злочинів.
  • Вони прості в установці. Як правило, підроблені камери безпеки потрібно просто прикріпити до стіни – ніяких кабелів для їх підключення не потрібно. Забігши наперед, відзначимо, що відсутність проводів обов’язково насторожить досвідченого злодія.

У підроблених камер спостереження є і суттєві недоліки, які також слід враховувати при ухваленні рішення про покупку. До найбільших недоліків муляжів камер спостереження відносяться наступні:

  • Зрозуміти, що камера – не справжня, досить легко. Муляжі можуть обдурити початківця зломщика, але досвідчений злодій швидко виявить обман. Багато підроблені камери спостереження оснащені миготливої ​​червоною лампочкою, яка в справжніх камерах безпеки не використовується. Коли зломщики зрозуміють, що камери безпеки є обманками, це може спонукати їх зламати ваш будинок, оскільки наявність підроблених камер безпеки може означати, що діючої системи безпеки у вас немає.
  • Вони не приносять користі в разі вчинення злому. Якщо хто-небудь проникне в ваш будинок або офіс, підроблені камери відеоспостереження не нададуть ніяких відеодоказів, за допомогою яких правоохоронні органи змогли б знайти злочинців.
  • Вони створюють помилкове відчуття безпеки. Співробітники вашої компанії або члени вашої родини можуть відчути себе в безпеці, але насправді це не так.
  • Вони не забезпечують спокою. Одним з головних переваг системи відеоспостереження є спокій, яке дає впевненість в тому, що ви перебуваєте в безпеці. Підроблені камери відеоспостереження не дадуть вам такого відчуття спокою.

Отже, чи ефективні муляжі камер спостереження?

Муляжі – це краще, ніж нічого. Однак, якщо ваш бюджет дозволяє витратити трохи більше коштів – купіть справжню систему безпеки. Досягнення в галузі технологій зробили системи безпеки набагато більш доступними, ніж раніше. Виберіть обладнання, що відповідає вашим потребам і вашому бюджету.