Головна Цікаво Чи можна мити машину взимку

Чи можна мити машину взимку

726

Зима – це справжнє випробування на міцність не тільки людей, а й техніки. Суворі погодні умови вимагають повної мобілізації ресурсів і без попередньої підготовки не обійтися. До експлуатації автомобіля в зимовий період треба підійти ґрунтовно – утеплити двигун, перевірити акумулятор, замінити гуму і, звичайно ж, не забути про страховку. До речі, дешеве ОСАГО в Волгограді можна оформити через сайт StrahovkaRu.ru. ОСАГО онлайн стає все більш і біліше популярно в Росії. І це не дивно, адже завдяки інтернету ви можете в одному місці ознайомитися одночасно з усіма пропозиціями страхових компаній і вибрати краще, виходячи з усіх доступних понижуючих коефіцієнтів.

Але повернемося на наші засніжені простори. Якщо ви зустріли зиму у всеозброєнні і мороз вам байдуже, значить ви бувалий автолюбитель, що знає все, навіть як мити машину в цей непростий період. Якщо ж ні, то спробуємо заповнити цю прогалину.

Основні моменти, на які необхідно звернути увагу:

1. На дороги виливають величезна кількість хімії, яка роз’їдає лід і вкрай негативно впливає на кузов автомобіля. Від неї страждають не тільки металево, а й навіть гумові елементи. Тому в цей непростий період, автомобіль як ніколи потребує мийці.

2. Уникайте мийки при вкрай низькій температурі. Якщо температура за вікном опустилася до -25 градусів, то мийку варто відкласти. Перепад температури може викликати пошкодження пластикових елементів, стікав, дзеркал, і навіть лакофарбове покриття може покритися тріщинами

3. Ретельно мийте пороги і підкрилки, в цих місцях можуть утворитися крижані брили. Попросіть мийника досконально промити ці області.

4. Продуйте стисненим повітрям замки. Якщо в них залишиться вода, то на вулиці вона перетвориться на лід, і ви не зможете потрапити всередину автомобіля.

5. Після миття рекомендовано відкрити двері і постояти так хоча б п’ять хвилин. Вода на прокладці та кузові замерзне, і двері будуть без проблем відкриватися. Якщо залишити як є, то ущільнювач примерзне до дверей і при її відкритті можливо відірветься.

6. Обробіть силіконом проблемні місця. Після миття рекомендовано розпорошити силікон в замкові щілини і на ручки дверей, а також на ущільнювачі, в тому числі і вікон.

Підводячи підсумок, хочемо сказати, що автомобіль взимку треба мити не рідше, ніж влітку. Це допоможе знизити шкоду від реагентів і солі. Головне робити це правильно.