Головна Цікаво Чим відрізняються ролети та римські штори

Чим відрізняються ролети та римські штори

556

Ремонт кімнати зазвичай передбачає складний вибір. Він вимагає багатьох рішень щодо декору. Саме дизайн інтер’єру повинен бути одним з найважливіших факторів, який вплине на те, які меблі будуть використані. Значну роль у оформленні приміщення відіграють тканинні ролети.

Як ви вирішите надати перевагу сучасним конструкціям, то існує два дуже популярних варіанти: жалюзі та римські штори. Багато людей не знають, що обидва види не є ідентичними, і між ними існує чимало відмінностей. Який із них краще – залежить виключно від ваших вимог, смаку та способу використання конструкції.

Особливості конструкцій

Тканинні ролети обмежують кількість світла, щоб проникнути через вікно набагато краще, ніж римські штори. Ролетні жалюзі не займають багато місця. Коли ж ви відкриваєте римські штори, вони можуть зайняти багато місця вгорі. Тоді тканина все ще висить над вікном і блокує частину, яка знаходиться над ним.

Жалюзі також дозволяють розміщувати предмети на підвіконні вікна для прикраси. Римські штори можуть суттєво впливати на вигляд вашого будинку. Люди, котрі дуже стурбовані виглядом кімнати зовні, зазвичай відають перевагу жалюзі. Але якщо ви робите акцент на інтер’єрі, то римські штори допоможуть додати дизайну приміщення оригінальності.

Догляд

Обслуговування роликових жалюзі є порівняно простим відносно римських штор. У кухні та ванних кімнатах тканинні ролети частіше забруднюються та регулярно потребують правильної чистки. Вибираючи між роликовими жалюзі та римськими шторами, ми повинні розглянути цей важливий чинник.

Ролетні моделі легко чистити та доглядати за ними. Часто вони виготовляються з тканини, які є водостійкими робить їх найкращим вибором. Натомість римські штори – ідеальний варіант для спалень чи віталень.

Естетичність

Римські моделі поставляються в широкому асортименті кольорів і тканин. М’яка й елегантна тканина, така як шовк, доступна в широкому діапазоні кольорів. Це надасть вашому будинку сучасний та вишуканий вигляд. Ролети не можуть цим похизуватися, оскільки вони зазвичай є рівними й не мають такого розкішного вигляду. Проте можливий друк на ролетах, що значно розширює вибір.

Ефективність витрат

Ролети день ніч чи інші зазвичай дешевші, ніж римські штори. Якщо ви хочете регулярно оновлювати свій будинок, очевидним вибором буде ролети. Вони виготовляється за допомогою досить масового способу виробництва. Це робюить їх більш дешевими та доступними для покупки. Якщо ви не бажаєте довго змінювати кімнату чи офіч, тоді можна сміливо обрати римські штори або ролети день ніч, оскільки вони нададуть вашій кімнаті розкішний вигляд.

Орієнтуючись на свої потреби та смак, ви зможете легко визначитися з тим, якій саме конструкції слід надати перевагу. Бажаємо успіхів!