Головна Цікаво Де отримати гроші під відсоток в інтернеті

Де отримати гроші під відсоток в інтернеті

1070

Сфера кредитування настільки розвинулася, що здається кредиторам вже нічого запропонувати. Це насправді так, всім компаніям залишається покращувати те, що вже є. Організація «КЛТ КРЕДИТ» поєднала в собі переваги онлайн позик і практично позбулася недоліків. Ми не стоїмо на місці, а продовжуємо розвиватися.

Оперативність.

Ми прагнемо до того, щоб клієнти могли отримувати позикові кошти миттєво, але це поки неможливо. З іншого боку, ми значно скоротили кількість часу для взяття кредиту. Півгодини – це максимум за який може бути оформлений договір.

Позичальник реєструється на нашому сайті, щоб взяти швидкий позику на карту. Для авторизації особистого кабінету будуть потрібні: паспорт, Інн, телефон, банківська карта і електронна пошта.

Загальний час реєстрації не займає більше 10 хвилин.

Після, необхідно визначитися з умовами контракту. Ви самостійно визначаєте та суму, і термін кредиту, після чого натискаєте кнопку «Отримати гроші».
Ми обробляємо заявку протягом 10 хвилин, а кошти нараховуються за 5 хвилин.

Працюючи з нами, можна не замислюватися як швидко обзавестися засобами, адже швидше ніж у нас не буває.
Ціна має значення.

Ми намагаємося догодити всім, тому робимо знижки і для новоспечених позичальників, і для постійних клієнтів. Процентна ставка – головне на що звертає увагу кожна людина, тому скоротити її можна за допомогою програм лояльності або акцій.

«Знижка 50% для нових клієнтів» – назва цієї програми говорить сама за себе. Ви зможете заплатити менше в половину, якщо оформите позику у нас вперше. Беріть гроші під 0.81%, замість 1.62% разом з «КЛТ КРЕДИТ».

Вдруге може «Повторимо?». Скорочуйте виплати по кредиту на 25%, оформляючи позику у нас вдруге. Взявши гроші на таких умовах платити потрібно буде 1.2% в день від вартості кредиту.

Ще одним бонусом для всіх наших клієнтів, будуть акції. Незалежно від того, новий Ви позичальник або постійний користувач, щотижня можна брати участь в акціях на зниження ціни позики. Для скорочення ціни необхідно перейти у вкладку «Акції» і якщо сьогодні той самий день, то комісія знизитися до 1.15% або до 0.9% в день на весь термін кредиту.
Онлайн кредитування – кращий вибір.

Взяти кредит по інтернету зараз може кожен. Оптимальні умови співпраці доступні людям, що вибрали онлайн кредитування. Обзавестися грошима можна, не відвідуючи офісу фінансової установи, а підписання контракту теж проходить в мережі.

Ресурс «КЛТ КРЕДИТ» не вимогливий до своїх користувачів, тому оформити договір можна без:

Довідки про доходи;
поручителя;
Застави.

Дана сфера послуг доступна багатьом категоріям громадян, а саме:

студентам;
пенсіонерам;
Інвалідам.

Сервіс працює завжди і всюди.

Хоч вночі, хоч вдень, у вихідний день і в свято ми готові допомогти українцям в складному матеріальному становищі. Цілодобові послуги дозволяють обзавестися засобами в даний момент і не чекати, поки заявку схвалять і перерахують гроші.

Живете Ви в великому місті чи в невеликому населеному пункті – це не важливо. Наша компанія охоплює всю Україну. Якщо під рукою є комп’ютер або телефон з доступом в інтернет, Ви зможете подати заявку на сайті kltcredit.com.ua з будь-якої точки країни, і ми її схвалимо.

Корисні можливості компанії.

Україна – країна, де на рівні розмовних закріпилися дві мови. Для Вашої зручності ми створили кнопку, що дозволяє перевести інтерфейс сайту в мить. Мову можна змінити з російської на українську і навпаки.
Онлайн калькулятор дозволяє швидко розрахуватися процентної ставки по кредиту. Вам потрібно тільки ввести необхідну інформацію – термін і суму, а система виведе Вам суму комісії. Цифра є остаточною без прихованої комісії і відсотків.

Зв’язатися з фахівцем можна одинадцять годин на добу, в період з 9:00 до 20:00. Номери на екрані – телефонуйте.