Головна Цікаво Дитячі гумові чоботи: правила покупки для здоров’я ніг

Дитячі гумові чоботи: правила покупки для здоров’я ніг

919

Восени, в дощову погоду, маленькі непосиди обожнюють шльопати по калюжах, а ранньою весною заплигувати в підтала замет. В таких умовах короткими черевичками не обійтися, в них відразу ж потрапляє вода. На допомогу прийдуть гумові чоботи для дітей, які вбережуть ніжки від вологи та холоду.

Перш ніж купити дитячі гумові чоботи, зверніть увагу, що їх не рекомендується носити крихтах молодше трьох років. У них немає ортопедичної устілки, яка сприяє правильному формуванню стопи. Тому для таких малюків краще підбирати якісну мембранну взуття.

Крім того, враховуйте, що перебувати в такому взутті більше 2:00 дитині не бажано, навіть якщо Ви купили теплі гумові чоботи з підкладкою з вовни або флісу. Гума погано проводить тепло і не пропускає повітря, створюючи парниковий ефект і формуючи доброчинну середовище для розмноження бактерій.

Велике значення має матаріал, з якого зроблена устілка і внутрішня підкладка чобота. Уникайте синтетики, Вам потрібні натуральні матеріали – бавовна, повсть, вовна, відмінним варіантом в холоди стане підкладка з хутром. Існує також універсальна модель гумових чобітків для хлопчика і для дівчинки зі знімним панчохою, який знімається, коли настає тепло або надаватися в мороз. Такий вид взуття Ви знайдете в каталозі товарів фірми Демар.

Обов'язково вибирайте для свого малюка взуття за розміром, в іншому випадку йому складно буде ходити і рухатися. Також враховуйте, що важкі вироби з каучуку будуть заважати дитині при бігу і швидко його виснажуючи. Альтернативою гумового взуття послужать вироби з ПВХ, які коштують недорого і легше по вазі. Об'єктом Вашої уваги також повинна стати підошва чобіт. Віддавайте перевагу рифленої поверхні – тоді взуття не буде ковзати.

Існує безліч різних видів гумових чобіт. Комбіновані вироби складаються з текстильного верху і непромокаючої каучукового низу. Вони легше і зручніше чобіт з цільної гуми, але можуть пропускати вологу, якщо дитина промочив ноги до щиколотки. В Україні таке взуття представлена в лінійці виробника дитячої продукції Demar та інших популярних брендів.

Ціна на продукцію може знижуватися під час проходження акцій, такий товар позначений позначкою «розпродаж». На клубку Ви також маєте можливість купити і замовити доставку нових і б / у дитячих речей в Київ або будь-який інший місто.