Головна Цікаво Digital агентство – місія, цілі, завдання

Digital агентство – місія, цілі, завдання

849

Інтернет-технології з кожним роком модернізуються і пристосовуються під сучасні життєві реалії, з’являються нові поняття, фрази і навіть афоризми. В області інтернет-розробок почали з’являтися нові терміни, визначення, про які мало хто знає.

Розглянемо, що являє собою сучасне інтернет маркетингове агентство, і які завдання воно вирішує для своїх клієнтів. Зараз модний тренд серед молодих веб-студій називатися Діджитал-агентством, але чи так це насправді, і які підводні камені чекають клієнтів початківців веб майстрів? Розглянь далі. Прикриваючись модними слівцями, які замовники раніше і не чули, веб студії виманюють непогані суми з кишень «збентежених» клієнтів. Але насправді, багато хто з них звичайні посередники, тобто перезаказивают проекти на різних біржах фрілансерів (копірайтинг, SEO, дизайн, маркетингові дослідження, СММ і т.д.). Як не попастися на прийом шарлатанів? Давайте розглянемо, як працюють сьогодення і чесне інтернет маркетингове агентство.

Відмінності маркетингове агентство від звичайної веб-студії

Справжнє digital-агентство виконає на професійному рівні аналіз і маркетингові дослідження, запропонує чіткий план стратегії ну і, звичайно, реалізує проект на високому рівні. Що стосується завдань, професійне Діджитал-агентство спеціалізується не тільки над створенням і просуванням сайту в інтернеті, але і працює над іміджем і брендингом, в тому числі:

СММ (просуванням через соціальні мережі – Фейсбук, Інстаграм, ВК),
Крауд-маркетинг (форуми, великі інтернет майданчики, відгуки).
Вірусна реклама та емейл розсилки.

Всі перераховані інструменти маркетингу працюють на впізнаваність бренду і підвищення рівня лояльності потенційних клієнтів.

На відміну від веб компаній, маркетингові агентства підходять до роботи комплексно, вирішуючи не тільки завдання, пов’язані з SEO-просуванням або рекламою в Google AdWords, але і всебічно розвивають проект.

Деякі маркетингові агентства можуть взагалі не братися за розробку веб-сайтів, делегуючи ці повноваження на студії і контролюючи процес, залишаючи за собою його розкрутку в мережі (просування в пошуковій видачі, створення іміджу, інформування в медіа тощо).
Які фахівці працюють в digital-студії і розцінки на послуги?

Вартість послуг професійної Діджитал-студії ніколи не буде низькою і це факт. Вся справа в тому, що тут немає місця дилетантам і новачкам, а професіонали оцінюють свою працю відповідне, маючи в кишені головний козир – десятки і сотні успішно реалізованих проектів.

Стандартна команда digital-компанії складається з проект-менеджера, маркетологів, аналітиків, SEO фахівців. Це список головних співробітників компанії. Він може бути доповнений дизайнерами, верстальниками, програмістами, вебрайтерамі і іншими вузькопрофільними фахівцями, в залежності від майбутніх завдань. Для великих проектів можуть бути задіяні на стороні фотографи, оператори, і навіть професійні моделі для створення промо роликів.

Таким чином, маркетингове агентство вирішує питання комплексно, беручи на себе відповідальність за проект в цілому, що дуже зручно для замовника. Рекомендуємо відповідально підходити до вибору Діджитал-студії, так як від цього залежить успіх вашого проекту.