Головна Цікаво Достовірний облік комп’ютерної техніки на підприємстві

Достовірний облік комп’ютерної техніки на підприємстві

1374

Розробник інструментів автоматичної інвентаризації комп’ютерних засобів, компанія Softinventive Lab представляє оновлену лінійку програм, здатних забезпечити достовірність обліку it обладнання у вашій організації.

Total Network Inventory 3

Третя версія цього додатка значно розширила свій функціонал. Тепер вона може:

виконувати бухгалтерський облік програмного забезпечення вашій компанії
автоматично виконувати інвентаризацію локальної мережі і враховувати всю підключену комп’ютерну техніку, активне мережеве обладнання та оргтехніку
формувати звіти по гнучко настроюється форм

Вбудований модуль обліку ліцензій швидко і безпомилково виконає аудит програмного забезпечення виведе на друк або відправить на заданий електронну скриньку сформований звіт.

Запуск програми для збору інформації TNI3 доступно як в ручному, так і в автоматичному режимі – за розкладом. Необхідно тільки вказати інтересуемий періоди сканування.

Журнал змін в режимі реального часу веде облік змін у конфігурації локальної мережі, змін у використанні програмного забезпечення, своєчасно сповіщає про технічних проблемах або необхідності своєчасного оновлення.

Професійна версія

TNI3 професійної версії, крім перерахованих вище можливостей додає опції обліку ліцензій програмного забезпечення, формує бази даних ліцензійних ключів і відстежує актуальність версія инсталлированного.

Не залежно від платформи, операційної системи, архітектури мережі Total Network Inventory 3 Професійна поміщає інвентаризаційні дані у відповідну кожній одиниці обладнання або папку, що знаходиться в захищеному Сховище. Тут зберігаються не тільки облікові дані, але і службові дані про користувача, його паролі і логіни доступу.

Системи, керовані Windows, Linux та іншими популярними операційними системами без проблем будуть просканированы програмою TNI3, проведено аудит мережі. Можливе створення декількох Сховищ, відповідних кожній операційній системі і працюють на ній пристроях.

Проводячи моніторинг ЗА пропонованими компанією Softinventive Lab програмним інструментом, адміністратору можна не турбується про достовірності інвентаризаційних звітів і запам’ятовувати дати наступних аудитів. Просто налаштуйте планувальник і – отримуйте звіти в заздалегідь заплановані дні.