Головна Цікаво Дитячі ігрові намети – подарують відпочинок всієї родини

Дитячі ігрові намети – подарують відпочинок всієї родини

448
палатка в сумке

Для того щоб кожен в родині мав своє місце, де можна розслабитися, і насолодитися тишею, ми пропонуємо звернути увагу на дитячі ігрові намети. Тапер кожна дитина без зайвих проблем зможе мати місце, де буде проводити свої ігри, і насолоджуватися самостійністю. Забудьте про старі звички складувати вантажні конструкції з подушок і покривал, що можуть бути небезпечними для здоров’я, коли ви без проблем можете купити дитячі намети на сайті Міраміда.

У каталозі представлені намети, що як краще підходитимуть для використання в будинку, так і у дворі. За своєю конструкцією, наші намети є досить універсальними, і легкими. Не потрібно прикладати зайві зусилля, щоб скласти цю модель, вона самостійно розкривається, тільки ви отримаєте її з чохла. Не знаєте, що вибрати? Тоді ввімкніть до вибору дитини, або віддавайте перевагу інтересам вашої дитини. Рекомендуємо звернути увагу на те, що ви можете купити намет, як для дівчаток, так і для хлопчиків. Вікова категорія від 1 року до шкільного віку.

Які бувають намети?

  • З зображеннями головних героїв мультфільмів, і фільмів;
  • мають різні форми та види. На сайті є намети будиночки, замки, піраміди,подвійні, гусениці, магазини, перехідні і багато інших;
  • Різних розмірів, що дозволяє використовувати їх і для більш старших дітей;

Купуючи такі намети, ви отримуєте не просто іграшку, а місце, де ваша дитина зможе відчувати самостійність, і розвиватися набагато ефективніше. Ви економите свій час, так як не потрібно завжди будувати великі конструкції з покривал і подушок, а ввечері їх розбирати. А найбільш вигідним є те, що ціна такі намети є досить бюджетної, тому ви з легкістю можете подарувати свято своїй дитині.

Звичайно, вибирати намет потрібно і за розмірами кімнати, якщо планується використання в приміщенні. На сайті магазина представлені і менш габаритні намети, так і намети, які мають різні тунелі, по яких дитина може пересуватися. Такі намети займають набагато більше місця, але дитина отримає більше захоплюючих відчуттів.

Рекомендуємо звернути увагу і на матеріал, з якого виготовляються намети. Він на 100% поліестеру, що характеризується високим перевага в експлуатації, так як витривалий до різних факторів впливу. Матеріал дозволяє не хвилюватися, тому що може намокнути під дощем, так як швидко висихає. Також рекомендуємо звернути увагу на те, що деякі моделі не передбачають дна намету. Тому, якщо ви плануєте їх використовувати на вулиці, тоді вибирайте моделі, мають їх.