Головна Цікаво Дитячий садочок для своєї дитини

Дитячий садочок для своєї дитини

905

Діти – це наше майбутнє. У наш вік, на превеликий жаль, не завжди є час та змога займатися розвитком своєї дитини самостійно. У кожної дитини, ще з самого народження є певні особливості, хист до якоїсь справи, чи навіть мрія стати кимось. Мріють бути космонавтами, лікарями, вчителями, будівельниками, а дехто не проти стати президентом чи міністром культури. Все це можливо, коли дитина з самого малечку розвивається та пробує себе в різних ролях. Втілити в життя не буде важко будь-яку мрію, навіть, коли батьки багато часу проводять на роботі, з допомогою приватного садочка «Країна дитинства». Наш заклад виховує майбутнє країни, робить з звичайних дітей, дітей талановитих, а головне розумних. В приватному садочку пріорітетними цінностями є сімейні, тож Ваша дитина всі свої маленькі перемоги буде робити для Вас, для мами чи тата. Кожен хлопчик, або дівчинка змалечку хоче бути схожою на когось. В нашому садочку працюють професіонали своєї справи, які допоможуть маленькій особистості розвиватися вчасно та впевнено.

Сучасний підхід і те, що ми цінуємо дитину такою яка вона є, враховуємо особливості та бажання – все це ви можете вам запропонує переглянути сайт приватного дитячого садочка “Країна дитинства”, отже часу на сумніви не лишається. Необхідно заходити на сайт, телефонувати і приводити своє чадо до нас. Десятирічний досвід каже сам за себе. Не треба зайвих слів чи реклами. Наші діти – це вундеркінди без перебільшення.

В садочку працює музична студія, де Ваша дитина зможе розкрити всі свої таланти, та можливо, стане сучасним Моцартом. Також існує студія під назвою «Цікаве навколо нас», в якій кожен тиждень діти пізнають природне довкілля, адаптуються до соціального життя чи знайомляться з предметами навколо себе.

Приватний садочок «Країна дитинства» є в соціальних мережах, де Ви маєте змогу слідкувати за всіма новинами, а головне за успіхами Ваших дітей. Також функціонує зворотній зв’язок, через який Ви в будь-який час можете задати питання, котре турбує чи залишити побажання для роботи садочка.

Наш садочок має кілька філій в Києві, отже ми доступні в будь-якому районі. Наприклад вул. Мате Залки 6-в ( на території ДНЗ №579 ), вул. Полярна 5-б ( на території ДНЗ №531 ), вул. Флоренції 7 ( на території ДНЗ №559 ) та ще в двох місцях, які можна побачити на сайті https://www.sadochok.net.ua/contacts/.

Приходьте до нас на приводьте своїх діточок, бо ми точно не розчаруємо!