Головна Цікаво Дизайн ресторану в морському стилі

Дизайн ресторану в морському стилі

834

Морський ресторан – прекрасний привід насолодитися смачною кухнею. Які секрети для оформлення дизайну такої категорії закладів існують, розкажуть фахівці студії NewDesign.

Дизайн ресторану в морському стилі

Ресторани з seafood кухнею вже протягом довгого часу залишаються популярними. Вони дозволяють відвідувачам відвернутися від рутини і зануритися в морську атмосферу, не витрачаючи гроші на дороге подорож до узбережжя.

Найбільш доречне місце для подібного роду ресторану, завдяки легкому свіжому вітру з водойми і прекрасного пейзажу, – це заміський заклад, розташоване біля води. Але і реалізувати концепцію морського кафе в межах міста також можливо, і цілком ймовірно, вона спрацює: не всі зараз готові виділити 1-2 години вільного часу, щоб вибратися за місто і скуштувати смачні рибні страви.

Як розробити дизайн-проект такого закладу?

До основних особливостей дизайну відноситься поєднання специфічних світлових і колірних елементів декору, а також оригінальні аксесуари. Почитати більше про морському стилі інтер’єрів ви зможете на сайті студії NewDesign.

Характерні риси інтер’єру в морському стилі:

  • Використання синіх, блакитних, бірюзових, зелених відтінків. Також добре виглядає білий, бежевий, коричневий;
  • Яскраве освітлення;
  • Застосування корабельної атрибутики – штурвалів, бочок, канатів, вітрил або елементів узбережжя (піску, раковин);
  • Оригінальною рисою стане розпис на стіні – імітація морського ландшафту;

При створенні інтер’єру, в першу чергу необхідно, що гості відразу відчули себе в підводному світі. Таке враження реально здійснити, використовуючи аквадизайн, акваріуми різних форм і розмірів, для морських і прісноводних мешканців.

Оригінальне підсвічування, тематичне оформлення і оснащення роль ефектного родзинкою ресторану. Що стосується решти інтер’єру, то він може бути реалізований в будь-якому стилі: як класичному, так і хай-тек. Розбавлять дизайн картини, панелі, перегородки, а також створять атмосферу комфорту і відокремленості.

Прекрасно як морських колоритних деталей виглядатимуть бульбашкові труби, а також пристрій, що імітує рух води по склу. Цей варіант декору доцільно включити в фасад, вітрину, вхідну зону. Нарешті, серед ресторану можна встановити штучну водойму з дрібними і великими рибками. Біля такого імпровізованого «моря», якщо ви розставите низькі затишні крісла, гості зможуть довго споглядати підводний світ, насолоджуючись улюбленими напоями.