Головна Цікаво Флаєра – один з типів сучасної реклами

Флаєра – один з типів сучасної реклами

837

Реклама рухає торгівлю. Це один з постулатів бізнесу. Мета будь-якої компанії, фірми, підприємства отримання прибутку. Щоб отримувати дохід, необхідно продати свій товар, ним може бути конкретна річ, послуга навіть інформація. А щоб продати, щоб про тебе або про товар дізнався конкретний покупець, необхідно донести йому цю інформацію. Тут і допоможе реклама. Реклама в найпростішому розумінні – це поширення (донесення) інформації суб’єкту будь-якими доступними засобами (радіо, інтернет, флаєра, листівки).

Види реклами

Найбільш часто рекламу прийнято характеризувати за типом донесення інформації потенційному споживачеві (покупцеві).

Медіа тип. Сюди відносять рекламу на телебаченні, на радіо, інтернет реклама, реклама в пресі, зовнішня і внутрішня реклама.

Немедійний – тип. Це рекламні заходи, сувеніри – реклама, реклама з рук в руки – пряма реклама. Вся печатня рекламна продукція так само відноситься до цього типу.

Реклама за мінімумом ціни

Самим бюджетним варіантом реклами є немедіа реклама. Її підвид, реалізований у вигляді друкованої продукції рекламного характеру. Практично будь-яке рекламне агентство надає комплексні пакети рекламних послуг. Так, наприклад, можна замовити акцію з роздачі рекламних листівок. У комплексі буде створення макету для друку, друк листівок та їх роздавання.

Щоб знизити витрати можна замовити ці всі етапи окремо у різних компаній, фахівців у своїх областях.

  • Дизайн компанія – тут допоможуть створити оригінал-макет рекламного носія (наприклад, листівки).
  • Працюючи безпосередньо з дизайнером можна досягти практичних результатів дуже швидко.
  • Поліграфічна компанія. Вони на професійному обладнанні проведуть друк флаєрів, листівок чи іншого типу друкованої продукції рекламного характеру.
  • Рекламна компанія або агентство. Тепер вони проведуть безпосереднє поширення рекламного носія можливим споживачам.

Професіонали, що працюють на кожному з етапів, дозволять добитися максимальної віддачі від витрачених фінансів. Працюючи за схемою поділу рекламної акції, є реальна можливість заощадити бюджетні (рекламні) гроші. Виграш при такому варіанті може скласти так 40% загальних витрат. Єдиним недоліком цього варіанту є більш тривалий період від початку (дизайну), до потрапляння реклами в руки споживача.