Головна Цікаво Де може знадобитися повітряна куля?

Де може знадобитися повітряна куля?

518

Cпочатку повітряні кульки були створені, щоб дарувати радість і прикрашати свята. Але всім відомо, який кмітливістю володіють наші співвітчизники. І вони не змогли обійти увагою звичайні кульки, зробивши з них справді корисну річ в господарстві. Сьогодні ми розповімо вам, де можна використати звичайний повітряна куля (далі – ВШ).

Кулі зайвими не бувають

 Гумка від будь-яких куль, будь то повітряні кульки у формі серця або інших форм, що може використовуватися для скріплення грошей. Домогосподаркам вони допомагають закривати закупорки на зиму, дітям – робити рогатки, а чоловікам – облаштовувати гідроізоляцію на стиках водопровідних труб.
 Якщо у вас є гелій і город, то звичайний кульку можна використовувати в якості лякала. Просто прив'яжіть кілька ВШ серед городу, та пернаті, які промишляють на вашій території, будуть боятися цих «магічних» колыхающихся «охоронців». Але потрібно враховувати, що навіть дурні птахи з часом зрозуміють, що ваш ВШ не представляє ніякої небезпеки.

Глава однієї родини як-то раз придумав, як можна не втратити дитину на святі або карнавалі. Чоловік одягнув свого сина в костюм Вінні-Пуха і прив'язав до нього кілька куль, які завчасно наповнив гелієм. В результаті вийшло все досить практично і дуже концептуально. Адже всі ми знаємо, що в казці Вінні-Пух літав на повітряних кулях, коли намагався дістатися до меду, тому образ ведмедя був дотриманий з максимальною точністю. Тим більше, що серед десятків інших дітей тато-винахідник міг у будь-який момент знайти свого сина.

Крім того, за допомогою звичайного ВШ без проблем можна зробити абажур. Тут все гранично просто: куплений ВШ надувається, після чого зав'язується, а потім його необхідно обмотати щільною мотузкою. Якщо потрібно, згодом мотузка фарбується і обробляється клеєм для більшої міцності. Коли клей та фарба висихає, кулька можна здути. У підсумку ви отримуєте красивий і оригінальний плафон, фактично зроблений своїми руками з мінімальними фінансовими витратами. Єдине, що залишається – це встановити патрон з лампою, і абажуром вже можна користуватися.

Як бачите, варіантів застосування кульок достатньо. Наші співвітчизники завжди славилися креативним підходом до різних питань і не змогли обійти і повітряні кулі.