Головна Цікаво Де відпочити в Карпатах

Де відпочити в Карпатах

752

Гори Карпат зарядять вас енергією, позитивними емоціями, здоров'ям і бадьорістю на весь рік. Карпати – екологічно чистий регіон України і ідеальне місце відпочинку для цінителів природи.

Розваги в Карпатах

Візитною карткою курортів цього краю є гірськолижний відпочинок. Для нього тут створені ідеальні умови : прокат бордів, лиж, підйомники, обладнані траси різної складності. Рівень сервісу на карпатських курортах з кожним роком зростає, при цьому ціни на нього залишаються цілком демократичними.

Що набирає все більшої популярності екологічний туризм, поєднує в собі активний відпочинок, єднання з природою, культурне дозвілля і занурення в неповторну атмосферу місцевого життя і ідеально підходить для сімейного відпочинку. Піші прогулянки в гори, захоплюючі екскурсії, сплави на байдарках, катання на конях, риболовля, збирання ягід, грибів, лікувальних трав, катання наквадроціклах, можливість проявити свій творчий потенціал в гончарному мистецтві та різьбі по дереву. Кожен знайде тут для себе розвагу.

Карпати приймають гостей в будь-який час року. Завдяки особливому мікроклімату тут досить волого і в теплу пору року рослинний світ постане перед вами у всій красі. У цьому прекрасному різнотрав'я народжуються неповторні аромати, яких ви більше ніде не відчуєте. Зелений туризм в горах – це завжди дивовижні пейзажі, незабутні враження та можливість відчути живу природу у всій її первозданній красі.

Оздоровлення в Карпатах

Для оздоровлення в Карпатах є безліч працюючих круглий рік бальнеологічних курортів, але кращим з них рахується санаторій " Теплиця". Тут знаходяться численні мінеральні джерела. Цілющі властивості мінеральних карпатських вод дозволять вам позбутися симптомів втоми і зарядиться позитивною енергією. Санаторії Карпат спеціалізуються на лікуванні і профілактиці захворювань травної системи, серцево- судинної системи, опорно -рухового апарату, ендокринної системи, нервової системи та захворювань верхніх дихальних шляхів.

Якщо ви хочете з користю провести свою відпустку, ми Вам рекомендуємо відпочинок в Карпатах в "Теплиці"  – він відкриє перед вами казку величних гірських вершин. Чисті гірські річки, вікові ялини, вируючі, кришталево чисті водоспади, прозорі озера – все це природа зібрала для вас в одному затишному куточку під назвою Карпати.