Головна Цікаво Global English – курси англійської в Харкові

Global English – курси англійської в Харкові

934

Сьогодні абсолютно неможливо уявити собі насичену повноцінне життя без хорошого англійської. Вивчити його в школах, ВУЗах, самостійно далеко не завжди вдається. Часто підвищити свій рівень потрібно оперативно, наприклад, для закордонної поїздки або здачі тесту. І тут на допомогу може прийти хороший навчальний центр.

Центр Global English пропонує курси англійської в Харкові за помірною вартістю. Навчання тут доступно всім бажаючим. Існують групи різного рівня. Зручний для себе час занять ви вибираєте самі.

Ви зможете вибрати для себе програми різної спрямованості в залежності від своїх цілей. Це можуть бути як базовий англійський, розмовна мова, навчання в Англії з можливістю практики в мовному середовищі, так і цілеспрямована підготовка до основних міжнародних тестів.

Освітній туризм і поїздки в Англію ідеальним доповненням до курсів, тому що вам доведеться постійно спілкуватися на мові, що вивчається. Групи в англійських навчальних центрах комплектуються студентами з різних країн, і тому у вас фактично не буде можливості говорити російською мовою.

Завдяки школі ви успішно складете тест IELTS, TOEFL, Cambridge tests. Підготовка ведеться з урахуванням всіх міжнародних стандартів. На базі центру можна офіційно зареєструватися на тестування і пройти його.

Занурюючись в процес навчання, ви поринете в доброзичливу і творчу атмосферу і зможете спілкуватися з однодумцями. Заняття далеко не завжди проходять в стандартній атмосфері. Ви зможете практикувати і вдосконалювати англійську за приємними бесідами і чашкою смачного чаю чи кави.

Global English знаходиться в центрі міста, тому нудьгувати вам буде зручно сюди дістатися з будь-якої точки Харкова.

На всьому протязі навчання ви будете постійно відчувати підтримку і турботу викладачів, тому можете бути абсолютно впевненими в тому, що отримаєте ті знання, які вам потрібні, і здійсніть свою мрію. Якщо ви поставили собі за мету оволодіти англійською на гідному рівні, то ми допоможемо досягти її за мінімальний час.

Ми приймаємо людей з будь-яким рівнем мови або ж тих, хто хоче вивчити англійську з нуля. Спочатку проводиться тестування, що допомагає підібрати для вас найбільш комфортну групу. З нами ви гарантовано поліпшите свої знання і зробите величезний стрибок за найближчі кілька місяців.