Головна Цікаво Гарячі тури в Єгипет з Києва

Гарячі тури в Єгипет з Києва

576

Відпочинок Єгипет-Київ уже багато років залишається пріоритетним напрямком для наших туристів. Багате коралами морі, безкоштовні пріотельном аквапарки, численні водні розваги, активна анімація, повноцінне харчування. Ось далеко не повний перелік визначних послуг, які дарують своїм гостям єгипетські готелі. Переліт в країну фараонів також вельми швидкий, і займає не більше 3-х годин. Єгипетські курорти, успішно конкурують з турецькими вже більше 20 років, і мають ряд переваг, які сьогодні розглянемо детальніше.

Навіть готелі 3-й лінії в Єгипті славляться своїм гідним рівнем сервісу, стерпним прибиранням номерів, хорошим асортиментом страв. До пляжу налагоджені безкоштовні трансферти з чітким графіком, тому постояльцям не приходиться вибудовувати свій розпорядок відпустки, адаптуватися під чиїсь умови. Курортні пляжі в Єгипті, як правило, безкоштовні, тому плати за відвідування з гостей готелю не стягують, але можуть брати суму за оренду рушників. У разі втрати одного з них, туристу доведеться заплатити штраф, порядку 5-8 доларів. Щоб застерегти себе від неприємностей, не користуйтеся шезлонги рушниками – їх можуть просто вкрасти, а також, дізнавайтеся у турагента Зарн, чи належить вам брати рушники в оренду або вони вже включені в суму путівки.

Гарячі тури в Єгипет з Києва ціни залежать від близькості готелю до берегової лінії, концепції готелю (переліку послуг), а також його особистої престижності. Найбільш бюджетними прийнято вважати путівки в Шарм-ель-Шейх, при заселенні в цей регіон туристи можуть не платити візовий збір, якщо весь час відпустки не виїжджатимуть за межі області. Але проблема в тому, що Шарм – один з найстаріших єгипетських курортів, і багато готелів вже давно не оновлювали свої апартаменти, що природно впливає на комфорт перебування, особливо якщо ви вимогливий до сервісу турист.

Тим, хто бажає поєднувати пляжний відпустку з активними екскурсіями, радимо гарячі тури в Єгипет виліт з Києва у напрямку до Хургади. Даний курорт не тільки багатий на кораловий риф, але і розташований у відносній близькості до знаменитих пам’яток давньоєгипетського царства (піраміди Гізи, храми Амона Ра, Долина Царів і т.д.). Рекомендуємо замовляти екскурсійні тури в Єгипет з Києва заздалегідь, щоб не переплачувати втридорога місцевим гідам.