Головна Цікаво Як цікаво і весело провести травневі свята в Києві

Як цікаво і весело провести травневі свята в Києві

1036

На травневі вихідні багато хто їде в Карпати, але є й ті, хто віддає перевагу провести свята в столиці. Прогулянки по весняному Києву, шашлики на природі, цікаві екскурсії – травневі свята можна провести весело і незабутньо.

Як провести травневі вихідні в столиці

По приїзду перше, що вас повинно цікавити, – це хороша квартира в Києві. На травневі вихідні зазвичай багато приїжджих, тому житло найкраще забронювати заздалегідь. Так ви точно не залишитеся святкувати на вулиці.

Орендувавши подобово квартиру, займіться складанням списку, що варто подивитися і відвідати в Києві.

Ботанічний сад

У перші дні травня в ботанічному саду багато людей, які прийшли сюди просто прогулятися і помилуватися цвітінням бузку. Величезний простір саду надає можливість вмістити тут велику кількість відвідувачів, тому не варто думати, що гуляти доведеться в натовпі. Позитивні емоції гарантовані!

Пирогово

Музей народної архітектури та побуту України, розташований під відкритим небом, – ще одне цікаве місце для туристів. Величезна територія незвичайного музею знаходиться на околиці Голосіївського району – доїхати сюди не проблема і на громадському транспорті. Початок травня відмінно підходить для того, щоб доторкнутися до української історії та відчути сільську романтику.

Річкова прогулянка

Жодного разу не розглядали Київ з Дніпра? Це відмінний варіант прогулянки в теплу пору року! У кіевскогоречпорта є більше 10 причалів. Можна сісти на теплохід і помилуватися красою міста з води. Свіже повітря і красивий пейзаж навколо залишать тільки приємні враження від прогулянки.

Пуща-Водиця

У це місце варто відправитися з компанією, щоб посмажити шашлики. Прибувши в Пущу-Водицю, можна йти в будь-якому напрямку для пошуку кращого місця для пікніка. Можна пройтися і через місток від кінцевої трамваю – за табличкою «Межигірське лісництво» обладнані спеціальні місця для багать і є навіси.

Дубовий гай

Ще одне красиве місце, де можна завершити прогулянковий день невеликим пікніком. Якщо є автомобіль, потрібно проїхати по старій Обухівській трасі до 25 км. Потім повернути ліворуч і їхати ще близько 10 км по грунтовій дорозі. Прибувши на берег річки Козача, можна побачити навіс, що покриває стіл і лавки.

У дубовому гаю є мангал, туалет, до навісу підведена електрика. На березі річки облаштований невеликий пляж. Особливо сміливим відпочиваючим можна спробувати відкрити купальний сезон. Подякувати за затишну «пікнік-зону» можна місцевого лісника.