Головна Цікаво Як відстежиити посилку від продавця?

Як відстежиити посилку від продавця?

868

Ви зробили замовлення, і продавець стверджує, що відправив товар, і більше того, навіть надає трек-номер. Ось тільки цей код ніде не знаходиться, тобто, інформації про посилку немає. Чому це відбувається, і коли можна починати панікувати? Ті, хто робить замовлення вперше, зазвичай дуже хвилюються, просто не розуміючи, як працює система. Досвідчені покупці звичайно ставляться до ситуації спокійніше, знаючи, що пошук поштових відправлень можна починати тільки через кілька днів. Отже, як відбувається процес відправки, чому трек-номер не відстежується відразу, і коли починати хвилюватися?

Продавці зарубіжних інтернет-магазинів зазвичай спрощують свою роботу з поштою. Вони заздалегідь резервують номери відправлень, вдома або на своєму складі. І коли накопичиться кілька посилок, тільки тоді відправляють їх в поштове відділення. Тільки початківець продавець від радості, що хоч щось купили, тут же побіжить відправляти товар. Тобто, тільки при реєстрації посилки безпосередньо на пошті номер вноситься в систему для пошуку поштових відправлень. В середньому, це відбувається через 5 днів, іноді можна чекати і до 10, все залежить від завантаженості поштового сервісу і швидкості доставки пакета у відділення.

Якщо через 10-14 днів ніякої інформації не надійшло, і номер не трекается, зв'яжіться з продавцем і спробуйте домогтися від нього виразної відповіді. Ситуації бувають різні, і деякі з них вирішуються легко і швидко. Наприклад, продавець просто міг переплутати або помилитися при наборі трек-номера. У цьому випадку він просто видасть вам правильний, і ви зможете приступити до пошуку поштових відправлень: як правило, посилка вже десь йде і скоро буде на місці. Крім того, відправник міг просто довго нести замовлення на пошту, або ж там велике завантаження у зв'язку зі святами. Втім, іноді зустрічаються шахраї, і посилку вам взагалі не відправляли. У цьому випадку зв'яжіться з торговим майданчиком або шукайте інші способи розгляду.

Де ж починати відстеження, щоб максимально комфортно контролювати всі переміщення замовлення? Більшість користувачів мережі займається пошуком поштових відправлень через сайт ГдеПосилка. Це найбільший російськомовний сервіс, який працює з відправленнями різних країн, державними і комерційними поштовими службами. На ГдеПосилка ви можете слідкувати відразу за декількома замовленнями, а також скористатися послугами оповіщення по СМС і e-mail. Ви навіть можете встановити спеціальний додаток на iPhone, і вам не знадобиться кожного разу заглядати на сайт. З ГдеПосилка ви побачите, як довго йде посилка, де затримується, і зможете швидко зробити необхідні дії. Спробуйте, це дійсно зручно і просто.