Головна Цікаво Як вибрати дитячу косметику?

Як вибрати дитячу косметику?

957

Страшно уявити, але дитячий крем може викликати дерматит, шампунь – алергію, а звичайна присипка взагалі безпліддя. Здавалося, немає нічого небезпечного, коли купуєш приналежності для дитини першої необхідності, але сумнівні виробники можуть додавати до складу речовини зовсім інші компоненти.

Після народження дитини настає час, коли потрібно купувати дитячу косметику, і потрібно визначити яка безпечна, а яка приносить шкоду здоров'ю.

Перелік небезпечних компонентів присутніх в дитячому шампуні:

• хлор – джерелом є хлорид натрію, який при тривалому використанні, достатньо навіть одного разу на тиждень, може викликати лупа, висушувати дитячу ніжну шкіру, волосся стає ламким, а також є джерелом алергії. Після численних перевірок, більшість виробників дитячої косметики уникають такого елемента;

• розчинник – при частому використанні шампуню з таким компонентом, у дитини може ускладнитися здоров'я, а саме сильні алергічні реакції, що призведе до астми;

• азот – речовина, яка накопичується в кровоносній системі, шлунково-кишковому тракті і якщо використовувати такий шампунь досить тривалий час, то десь у віці 10 років, це все виллється у проблеми зі здоров'ям: серцева недостатність, гастрит, виразка.

Небезпечні речовини в дитячому кремі:

• елементи спирту – знижують захисні реакції шкіри дитини, що сприяє не скрутного попаданню інфекції в організм малюка;

• результати нафтопереробки – так, таке також зустрічається в дитячому кремі і їх присутність там, утворюють маленьку тонку плівку на шкірі, закривають пори, що не дає можливості виходу токсичних речовин з організму. Справжня назва шкідливої ​​речовини Реtrolatum;

• антифриз – цей компонент виштовхує воду з дитячого організму. При тривалому використанні крему з таким елементом можуть бути не тільки шкірні захворювання, а й ускладнюється робота нирок та інших внутрішніх органів.

Що не повинно бути в дитячій присипці:

• ефірне масло-наявність у складі цієї речовини не тільки не позбавляє від роздратування, а навпаки його підсилює;

• крохмаль – покриває ніжну шкіру захисною плівкою і утрудняє їй вільно дихати;

• рідкий пластик (BBP) – наявність такого шкідливого компонента, пошкоджує ендокринологічну систему, а також викликає аномальні явища у розвитку статевих органів. Це відбудеться, якщо користуватися такою присипкою більше року, і за рахунок накопичення речовини в організмі сприяє розвитку саме цих наслідків.