Головна Цікаво Як вибрати квартиру для оренди подобово?

Як вибрати квартиру для оренди подобово?

1101

Ми питаємо про це кожного разу, коли їдемо у відрядження чи на відпочинок в інше місто. Доступ до мережі інтернет надає нам можливість знаходити цікаві пропозиції. Є багато спеціалізованих порталів, які ви можете знайти без проблем, набравши запит в пошуковій. Але все ж таки потрібно звертати увагу на певні поради, які ви прочитаєте нижче. Через відсутність часу у вас немає можливості наперіод оглянути квартиру. Тому, переглядаючи сайти на яких є пропозиції по оренді житла звертайте увагу чи присутня повна контактна інформація орендодавців. Чи є на сайті телефони, імена, чи підтверджуються овни відповідними документами. Переважна більшість сайтів пропонує оренду квартири тільки після повної або часткової передоплати. Тому варто поцікавитися, чи є в агетнства на то відповідні документи, чи агентство зареєстроване як платник податків.

Основні поради по оренді квартири :

1. Вибір квартири.

Дуже важливим є поверх, на якому розташована квартира. Але варто також поцікавитися, скільки осіб там будуть одночасно проживати. Адже деякі сімї можуть приїхати з дітьми. І замість 2-3 дорослих будуть ще діти. Тому варто уточнити інформацію про те, скільки людей з вами буде одночасно проживати. Щодо поверху – останні поверх як правило може бути проблемним. А на першому поверсі гамірно і некомфортно.

2. Розташування квартири.

Як правило, всі сайти, які надають інформацію про оренду квартири розміщають он-лайн карту з чітким місцем розташування будинку. Також варто зателефонувати до особи, яка безпосередньо здає квартиру та уточнити.

3. Облаштування квартири

Варто уточнити перед вїздом в квартиру наявність кухні та кухонного посуду. Адже не завжди квартира обладнана посудом – а це зможе вплинути на додаткові витрати на харчування в ресторанах. Також варто запитати про доступ в інтернет, чи в квартирі є душ чи ванна. Щодо ванни та туалету досить поширеними є спільні санвузли з іншими квартирами.

3.Обстановка в квартирі.

Квартира повинна відповідати вашим вимогам. У описі квартири власник практично завжди повідомляє про те що знаходиться в квартирі і чим вона обладнана. Все необхідне для комфортного мешкання практично є – кухня обладнана необхідною технікою і укомплектована посудом і іншим приладдям, розташування кімнат, устаткування санвузла. Наявність інтернету.

4. Хто отримує оплату за квартиру?

Як правило ви повинні зробити передоплату або оплатити за квартиру повністю за час проживання. Якщо ви користуєтеся популярними сервісами про оренду квартир ви маєте гарантію що вас не обманять. Але при тому ви платите комісію, яка може сягати і 30% від вартості оренди. Якщо ви оплачуєте агентству або фізичній особі – обовязково вимагайте офіційної оплати через банк і зберігайте чек до виселення.

5.Порядок поселення.

Поселення в квартиру або будинок зазвичай здійснюється з 12.00. Якщо квартира вільна ви можете поселитися раніше, попередньо узгодивши це з власником квартири. Візміть на замітку, що доба рахується від 14.00 до 10.00. Якщо ви хочете затриматися власник може вимагати оплату, яка буде сягати і 50% від вартості за добу у разі затримки вашої до вечора. Зверніть увагу що у разі вашого неприбуття передоплата як правило не повертається.