Головна Цікаво Які краще купити світлодіодні гірлянди для дому?

Які краще купити світлодіодні гірлянди для дому?

651

В наш час існує не один спосіб організувати декоративне освітлення вулиць, проспектів, будинків, архітектурних споруд і т. д. В якості джерел світла можуть служити пристрої на основі ламп розжарювання, галогенових виробів та інших широко відомих представників освітлювальних пристосувань. Однак, жодна з них не може зрівнятися з найбільш сучасним і якісним джерелом світла, яким є світлодіод. Говорячи про необхідність прикрасити конструкції, призначені для проведення різного роду заходів, варто відзначити незамінність гірлянд на основі світлодіодів. Подібні вироби відмінно впишуться в будь-який дизайн екстер'єру і допоможуть привнести незабутню атмосферу свята. Існує безліч причин, щоб купити світлодіодні гірлянди та встановити їх у відкритому просторі. Перед встановленням грілянд варто покрасити будинок. Покраскою дерев'яних будинків багато років займаєтсья компанія Tolkokrasim. На сайті компанії http://tolkokrasim.ru/ ви маєте можливість ознайомитися більш детально з пропозицією. Ви можете замовити виклик спеціаліста додому з метою встановлення об'єму та кошторису робіт. А тепер розглянемо основні особливості та різновиди даних освітлювальних приладів і проведемо короткий порівняння з іншими джерелами світла.

Чим хороші світлодіодні гірлянди для вулиці?

Почати аналіз розглянутих виробів варто з їх переваг перед відомими аналогами. Світлодіодні гірлянди є більш економічними, ніж їх побратими. Це пояснюється тим, що споживана потужність подібних пристроїв в рази менше, ніж у стаціонарних ламп розжарювання, а термін служби світлодіодних гірлянд до 5 разів перевищує експлуатаційний період звичайних лампочок. Також до достоїнств світлодіодних гірлянд для вулиці можна віднести їх високу ступінь захисту від зовнішніх дратівливих чинників. Так, світлодіодні гірлянди будуть відмінно виконувати свої функції в умовах підвищеної вологості, морозов, вітру і т. д.
Необхідно відзначити, що світлодіодні гірлянди для вулиці не виходять з ладу при пошкодженні одного з світлодіодів, в той час як у подібних пристроїв на основі ламп накаливая при непрацездатності одного з джерел світла припиняє роботу весь ланцюжок.
Новорічні гірлянди та їх різновиди

Багато моделі світлодіодних гірлянд для вулиці знаходять своє застосування саме в новорічні свята. З їх допомогою прикрашають дахи будинків, фасади будівель, гілки дерев, ялинки на площах і т. п. Існує величезна кількість гірлянд. Вони відрізняються один від одного формою ковпачків на світлодіодах, светодинамическим режимом і габаритами. Так, залежно від зовнішнього вигляду можна зустріти новорічні гірлянди з білим або чорним дротом, з формою ковпачків у вигляді кульок, бурульок, сердечок, зірочок та інших фігур. Світлодинамічні режими бувають декількох видів: мерехтіння, хамелеон, чейзінг і мультичейзинг.