Головна Цікаво Кава Неспрессо в Україні

Кава Неспрессо в Україні

452

Кава Неспрессо – це чудова альтернатива довгому процесу приготування напою. Смажена мелена кава, розфасований по зручним капсул, допоможе швидко і без зайвого клопоту створити латте, капучино, еспресо і т.д. за лічені секунди.

Трохи про каву в капсулах

У сучасному світі людям часто не вистачає часу навіть на сніданок. А випити напій, що бадьорить хорошої якості сутра прирівнюється до розкоші. Щоб вирішити таку проблему, були придумані кави в капсулах і капсульні кавоварки. Капсула – це свого роду тара або стаканчик невеликих габаритів, зроблена з алюмінію, пластику, або їх поєднання. Капсула має всередині смажені і подрібнене зерна. Звідти забирається повітря і закачується інертний газ в уникненні окислення продукту в середині. Таким чином, можна не додавати шкідливі антиокислювальні речовини. Герметизований кави протягом декількох місяців і навіть років зберігає всі характеристики: смак, аромат, свіжість.

Одна одиниця кави в капсулі застосовується лише один раз, але продаються вони цілими наборами і упаковками. Кожен варіант капсули від певної торгової марки працює в кавомашині цього ж бренду. Але є й універсальні екземпляри, які копіюють оригінальний продукт і при цьому не є підробками. За ціною вони дешевші своїх справжніх конкурентів і називаються відкритим стандартом.

Стандарти якості кави Неспрессо

Щоб реалізувати якісну продукцію, команда “Nespresso” ретельно ставиться до вибору сировини. Для свого виробництва компанія вибирає кращі кавові зерна. Фахівці Неспрессо стверджують, що лише 1 або 2% від усього вирощеного кави на планеті підходить для виготовлення їх капсул. Також скрупульозно вони і подрібнюють зерна: для еспресо, наприклад, необхідний тільки помел середнього типу. Етап обсмажування відбувається під точним контролем, адже від нього залежить смак і аромат майбутнього напою. Вакуум і герметизація виробляються за допомогою сучасної автоматизованої системи, завдяки якій всі властивості кави зберігаються надовго. Деякі факти про технології виготовлення:

● у кожного вже розфасованого кави в капсулі є свій певний вага (для espresso – 5 г, для lungo – 6 або 7 г);

● при створенні тари використовується алюмінієва фольга, а для герметизації – високий тиск;

● алюміній прекрасно утримує до 900 відтінків смаку кави, а також здатний захищати зерна від попадання повітря, світла і вологи протягом довго періоду;

● щоб сировина не контактувало з оболонкою, на її внутрішні стінки наносять харчову плівку;

● особливістю такого матеріалу для капсули є його повторна переробка (вироби Nespresso має 80% алюмінію, який вже знаходився в застосуванні).

Чому варто зупинити свій вибір на Неспрессо

Компанія “Nespresso” випускає свій продукт, починаючи з 1998 року. Капсули цієї фірми лідирують у світовому виробництві такого типу кави. Для свого клієнта шведський бренд намагається створювати щороку нові варіанти кавового напою; вони виготовляються в обмеженій серії. Також фахівці Неспрессо роблять і ексклюзивні ароматизовані бленди Variations (з’єднання зерен з декількох сортових типів). Модельний ряд капсульної кави складається з 16 сортів ароматного меленого кавового продукту, який має назву “Grand Cru”. Особливості кави в капсулах від шведського виробника:

● для приготування напою йде 30 секунд (капсула вставляється в кавоварку, натискається кнопка і через півхвилини можна насолоджуватися кавою);

● так як виробник подбав про баланс обсмажування і вазі мелених зерен, додаткових дій при підготовці не потрібно;

● на виході виходить необхідний варіант кавового напою з відмінною екстракцією і стійкою пінкою (якщо готувалися латте і капучіно);

● величезний модельний ряд кавових капсул і блендів;

● вакуумна тара для збереження всіх властивостей і характеристик кави;

● доступна ціна і наявність на всіх інтернет-сайтах і магазинах в Україні, які займаються продажем кави.