Головна Цікаво Коли краще купити iPhone

Коли краще купити iPhone

561

Час, коли краще всього купити собі новий iPhone дешево ніколи не є «зараз», так як Apple презентує нові моделі швидше, ніж яблучники встигають виплачувати кредити за попередні! При цьому завжди є можливість, хоч і небагато, але заощадити.

Одразу після появи нової моделі в магазинах, вони продаються з великою націнкою. І якщо ви орієнтуєтесь на новий гаджет, то не потрібно одразу ж бігти у магазин, а краще трохи почекати до появи в офіційних магазинах, або ж до зниження цін на неофіційно завезенні в Україну пристрої, що зазвичай трапляється одночасно. Наприклад, зараз пройшло вже достатньо часу і можна придивлятися до iPhone Xs, iPhone Xs Max і iPhone Xr.

Якщо для вас найновіша модель не є ціллю, то гарним рішенням буде розглянути моделі попереднього року: iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus. В магазинах їх можна вже купити за більш низькими цінами ніж до презентації нових моделей. А за технічними характеристиками, для звичайного побутового користування, великої різниці між ними немає, або ви її не помітете.

А ще, Нові і БУ варіанти яблучної техніки можна підібрати на онлайн дошці оголошень, наприклад, на дошці оголошень Apple №1 в Україні – iPoster.ua. З чіткими фільтрами для кожної характеристики, знайти бажаний iPhone дуже легко, а в розділі «Ціни в магазинах», можна порівняти актуальні ціни на обрану модель смартфона в інших магазинах і підібрати кращий для себе варіант.

Останні, з урахуванням актуальності, Айфони, які можна роздивлятися – це сімка або, так звана, сє-шка. Зараз якраз той самий час їх купляти, якщо на новіші, а також дорожчі моделі витрачатися не бажаєте. Вони ще 1 або, навіть, 2 роки відмінно вам прослужать. І ще пам‘ятайте про те, що коли ваш не новий, але все ще такий улюблений гаджет почне  вкриватися тріщинами, навіть не сподівайтесь, що з нього скоро вилупиця новий iPhone, краще витратіть пару хвилин на розміщення оголошення тут: https://iposter.ua/iphone. А після продажу не засмучуйтесь, а одразу на тому ж сайті підберіть новий iPhone і чохол на нього!