Головна Цікаво Купуємо легінси – декілька порад

Купуємо легінси – декілька порад

1404
легінси

Леггінси – дуже комфортний і популярний предмет одягу. Є дуже важливе правило, яке стосується того, як правильно носити легінси. Незважаючи на той факт, що у леггінсів є пояс і дві штанини, легінси не є штанами в традиційному сенсі цього слова, і їх не слід носити як штани. Навіть якщо ви шість разів на тиждень займаєтеся Зумбо і можете похвалитися бездоганними сідницями, то не демонструйте їх всім, надягаючи легінси.

Це очевидне правило, однак час від часу можна зустріти володарку підтягнутої (а іноді й ні) фігури, яка носить легінси з короткою майкою. Неважливо, наскільки ваші легінси щільні, їх потрібно носити так, як носять непрозорі колготи, тільки без нижньої частини, тобто з чимось, що прикриває сідниці.

Які легінси потрібно купувати

Які легінси слід купувати? Якщо ви купите пару дешевих футболок, швидше за все, ви скоро про це пошкодуєте. Всього після декількох прань ви помітите, що ці дешеві легінси витягнулися, стали погано сидіти і на них швидко з’явилися дірки. Тому варто купувати оригінальний та якісний продукт, який пропонує інтернет-магазин Alla Grunt. На сторінці магазину http://allagrunt.ua/catalog/losiny-s-printom-303 ви можете купити легінси он-лайн різних виробників та кольорів. Консультанти магазину допоможуть вам у виборі товару.

Якщо ви продовжите купувати дешеві легінси, ви виявите, що за ті гроші, які ви витрачаєте на них, можна купити пару дорогих футболок хорошої якості.

Легінси – це як хороші матові щільні колготи: купіть хороші або доведеться купувати другу пару. Тому, якщо ви збираєтеся носити легінси, купуйте якісні.

Рекомендовані бренди

Легінси Genie Тонкий і Tone гетри – досить непогані за свою невисоку ціну і дійсно підтягують фігуру і роблять її візуально стрункішою, як і обіцяє реклама. Крім того, що в них ви будете відчувати себе більш стрункі й підтягнуті, вони також забезпечує ноги хороша підтримка, що важливо, в першу чергу, для тих, хто працює стоячи.

Тим, у кого велика фігура, можна порадити легінси Лісса, які виробляються до великого розміру. Вони є також і маленькі розміри. Дуже зручні легінси Лісс з високою лінією талії і широкий пояс.

Ще один популярний виробник футболок – Ейлін Фішер. Вони легкі і зручні, їх можна носити в будь-який час року.

Інший бренд, який виробляє міцні легінси – Данскін-х 1562. Ці легінси десятиліттями носять ті, хто займається танцями, а значить, вони дійсно заслуговують довіри.

Який би бренд ви не вибрали, найважливіше, на що потрібно звернути увагу – це міцна тканина, яка має гарну еластичність завдяки вмісту лайкри або спандекса. Такі легінси добре розтягується і швидко відновлює своя форму після того, як ви їх розтягнутий. Чим еластичнішою легінси, тим довше вони прослужать, перш ніж почнуть витягуватися і провисати. Щільність і еластичність тканини футболок дуже важливі з кількох причин. По-перше, коли ви надягнете легінси, крізь них не повинна просвічувати шкіра. По-друге, чим щільніше тканина, тим більше вона буде підтримувати ваші ноги під час шкарпетки легінси.