Головна Цікаво Курси, що допоможуть отримати професійні навички манікюру та педикюру

Курси, що допоможуть отримати професійні навички манікюру та педикюру

251
{"source":"editor","effects_tried":0,"photos_added":0,"origin":"gallery","total_effects_actions":0,"remix_data":["add_photo_directory"],"tools_used":{"tilt_shift":0,"resize":0,"adjust":0,"curves":0,"motion":0,"perspective":0,"clone":0,"crop":0,"enhance":0,"selection":0,"free_crop":0,"flip_rotate":0,"shape_crop":0,"stretch":0},"total_draw_actions":0,"total_editor_actions":{"border":0,"frame":0,"mask":0,"lensflare":0,"clipart":0,"text":0,"square_fit":0,"shape_mask":0,"callout":0},"total_editor_time":35,"brushes_used":0,"total_draw_time":0,"effects_applied":0,"uid":"B8E1CB95-BAAF-4C33-8663-9517CB93E9F8_1548928897671","total_effects_time":0,"height":4000,"layers_used":0,"width":3000,"subsource":"done_button"}

Для більшості дівчат і чоловіків важливо, щоб їх зовнішній вигляд відповідав усім стандартам і нормам. Саме тому більшість звертається за професійною допомогою до фахівців, які дозволяють отримати кращий сервіс і обслуговування, а головне навчать вас багатьох секретів, для якісного манікюру. Для більшості правильно доглянуті нігті, це запорука впевненості в собі незалежно від віку, а для того щоб завжди бути в тренді потрібно часто відвідувати фахівця. З пройденими курсами, ви самостійно зможете правильно доглядати за нігтями, а також перетворити своє хобі в ефективний заробіток.

Курси дозволяють отримати всю базу знань, що будуть ефективними в роботі, і дозволять отримати стабільний дохід. Для клієнтів важливо, щоб їх майстер мав правильні навички і вмів якісно оформляти нігті, створюючи доглянутий вигляд. Для наших клієнтів, ми розробили унікальні курси манікюру, що допоможуть без проблем отримати довгоочікувану роботу і стати справжнім фахівцем у своїй галузі. Завдяки професійному підходу, великому досвіду роботи і якісному сервісу, ви отримуєте кваліфіковане навчання і швидко освоюєте весь навчальний матеріал. Велика кількість різновидів дизайну нігтьового покриття швидко вивчиться разом з нами.

Які програми ви вивчаєте під час навчання?

  • Інструменти, їх застосування. Дотримання всіх санітарних норм і вивчення форми нігтя;
  • Класичне обрізання манікюру, а також покриття під кутикулу;
  • Правильне покриття гель-лаком. Програма дозволяє правильно вирівнювати нігтьову пластину і створювати естетичну красу;
  • Робота над чоловічим манікюром;

Крім стандартних програм ви ще вивчаєте: комбінований, апаратний, європейський і гарячий манікюр. Також ви вивчаєте роботу з педикюром, проходите практичні заняття і отримуєте великий досвід роботи з клієнтами. В кінці всіх пройдених програм, ви проходите, іспит на перевірку отриманих знань і отримуєте диплом міжнародного зразка, що підтверджує вашу кваліфікацію.

Професійні курси від провідних майстрів, що стануть для вас наставниками і допоможуть отримати якісне навчання. Тільки унікальні програми навчання, швидко запам’ятаються і дозволять стати фахівцем, що знає свою роботу на всі 100%.