Головна Цікаво Квартира в новобудові в Одесі – як вибрати

Квартира в новобудові в Одесі – як вибрати

537
квратирка в новостройке в Одессе

Житловий комплекс “Одеський Двір” – це сучасний проект, в якому вдало поєднується максимум простору з мінімальною ціною з гарним місцем розташування. Своїм клієнтам ЖК пропонує нетипове архітектурне рішення, яке відповідає найвищими будівельними стандартами якості. У реченні забудовника присутня різноманітність квартир, яке задовольнить ваш інтерес.

Будівельна компанія Одеський Двір будує будинки за монолітно-каркасною технологією – дуже популярною для зведення сучасних новобудов. Ви можете купити квартири в Одесі, від будівельників без комісійних.

Утеплення фасаду будинку здійснюється не пінопластом, а мінватою, істотні переваги якої це – відмінна теплоізоляція і звукоізоляція. Мінеральна вата має стовідсоткову паропроникність, тому стіна «дихає», що унеможливлює утворення зайвої вологості і грибку. Крім того мінвата — це екологічно чистий і негорючий матеріал.

Ось це дозволяє власникам квартир залишатися спокійними і впевненими в довговічності, безпеки, енергоефективності та екологічності будинку.

Вони роблять РК “Одеський Двір” привабливим об’єктом для інвестування, адже термін експлуатації монолітних будівель триває до сотні років, це означає, що квартири цього житлового комплексу завжди будуть користуватися попитом.

Купувати житло в цьому житловому комплексі можна з різною метою: наступна продаж, оренда, просто турбота про майбутнє своїх дітей. Покупка квартири в ЖК “Одеський Двір” – це безпрограшний варіант інвестування.

Поєднання якості будівництва і зручної соціальної, транспортної інфраструктури-все це дає власникам квартир справжній стан домашнього спокою і затишку.

Упорядкована прибудинкова територія Одеський двір включає дитячий і спортивний майданчики, зелені тераси з зоною барбекю на даху. Поруч зелена зона.

ЖК “Одеський Двір”r – це втілення комфорту і гармонії для Вас і Ваших близьких.