Головна Цікаво Квіти в коробці – стильно та зручно

Квіти в коробці – стильно та зручно

441
квіти в подарунок

На будь-яке святкування ми зазвичай беремо з собою букет квітів. Але ж скільки дискомфорту це приносить. Вони швидко в’януть без води, втрачаючи свою привабливість, а також їх незручно увесь час тримати у руках. Голки від троянд можуть поколювати, а самі букети часто є досить габаритними. Як же замінити чи вдосконалити буденний подарунок? Є дуже просте рішення – звичайна коробка.

Які бувають коробки для квітів

Отже, як звичайна коробка може полегшити життя? Дуже просто, ви можете помістити туди букет, тоді його буде набагато легше носити, не потрібна буде ваза, а композиція виглядатиме більш стильною. Існує декілька найпопулярніших видів коробок. Найбільш поширені – це так звані «капелюшні». Вони мають круглу форму. Часто із ручками та бантами. У них дуже легко помістити квіти, а загальна композиція має неперевершений вигляд. До того ж, їх надзвичайно зручно тримати у руках навіть тривалий період часу.

Не забуваймо й про звичні квадратні чи прямокутні коробки. У таких часто дарують подарунки, тому вона може залишитись з попереднього святкування. Спробуйте самі зробити композицію із неї. Усе що потрібно – квіти, флористична основа, целофан. Вистеліть його на дно, далі змочіть у воді основу, тоді помістіть її безпосередньо у коробку. Далі створюйте свою композицію за смаком. Головне, не забувайте доливати воду у середину, щоб рослини не зав’яли. Найголовніша перевага такої упаковки – вам не знадобиться ваза, тому квіти можна носити з собою, возити в машині і не турбуватись про їхній зовнішній вигляд та свіжість.

Також сьогодні великою популярністю користуються пластикові бокси. Вигляд вони мають неймовірний. Сам бокс є прозорим, у нього наливають воду та ставлять квіти. Знайти також можна такі дзеркальні та золоті моделі. Єдиний недолік в тому, що відшукати їх досить важко, та і ціна на таку упаковку відповідна. Одна коробка коштує кілька сотень гривень. Зате людина, якій подарують таке, може згодом використовувати бокс як вазу.

Як створити композицію: головні поради

Отже, ви вирішили, що хочете подарувати квіти в коробці, і вважаєте, що краще зробити самому такий сюрприз. Ось основні поради, які допоможуть вам виконати завдання. По-перше, обирайте короткі квіти. Для коробки не потрібні дорогі метрові троянди, все одно ж доведеться їх обрізати. Купіть краще дешевші короткі рослини. Виглядатимуть вони так само, зате ви зекономите пристойну суму. По-друге, не жалійте целофану, він повинен покрити дно, а також усю площу усередині, інакше вода може потрапити на картон та пошкодити стінки. По-третє, не обирайте дуже габаритні упаковки. Інакше зручне пристосування перетвориться у непід’ємний тягар. Це основні правила, а все інше залежить від вашої фантазії та вподобань людини, якій ви готуєте подарунок.