Головна Цікаво Лабораторія ДНК досліджень Медікал Геномікс

Лабораторія ДНК досліджень Медікал Геномікс

738
ДНК тест на отцовство в Киеве

Лабораторія Медікал Геномікс Україна проводить точні генетичні аналізи, допомагає лікарям встановити достовірний діагноз для призначення ефективного лікування, а також проводить тести на батьківство. Проведення генетичних аналізів безпосередньо в Києві забезпечує доступність для жителів України точної генетичної діагностики, допомагає встановити причину хвороби і, відповідно, поліпшити здоров’я.

У нас можна провести дослідження на непереносимість лактози (молочних продуктів), мутацій генів схильності до раку молочної залози, яєчників, спадкові тромбофіліческіх чинники, а також тест на батьківство в Києві. Для цього ми пропонуємо вам можливість звернеться за трьома адресами в Києві. Тест на батьківство потрібен як для особистих потреб, так і для суду. Ми допоможемо вам оформити тест відповідно до форми, необхідної для використання в суді. В генетичну лабораторію слід звернутися, коли Ви плануєте хірургічні втручання, стикалися з невиношуванням вагітності або є підозра на моногенні хвороби (муковісцидоз, галактоземія, фенілкетонурія, хвороба Вільсона, гемохроматоз). Також ми визначаємо генетичні фактори безпліддя у чоловіків, викликають зміни сперматозоїдів і їх здатність до запліднення. Додатково проводимо виявлення інфекційні збудники методом ПЛР.

Результати генетичних тестів допомагають нашим клієнтам поліпшити якість життя: точно діагностувати захворювання, спланувати народження здорової дитини або дізнатися про історію своєї родини. Адже найефективніший спосіб зберегти здоров’я – профілактіза захворювань або їх виявлення на ранніх стадіях і правильне лікування. Детальну інформацію про клініку ви можете дізнатися на сайті dnk-test.com.ua. ДНК-тест допомагає дізнатися до яких хвороб у Вас є сама спадкова схильність і завчасно вжити заходів щодо запобігання розвитку цих недуг.

Медікал Геномекс Україна пропонує свої послуги для клієнтів з усієї країни. Кожен тест проходить подвійну перевірку нашим висококваліфікованими фахівцями. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Інформація, яку ми вам надаємо конфіденційна.

Доступ до генетичної інформації може значно поліпшити якість Вашого життя! Такі дослідження отцовста в Києві можна пройти в лабораторії Медікал Геномікс Україна.