Головна Цікаво Лікування наркоманії в Одесі

Лікування наркоманії в Одесі

653

Наркоманія вважається вкрай небезпечним рецидивуючим захворюванням, яке можна вилікувати виключно завдяки якісній допомоги висококваліфікованого медичного персоналу. Лікування наркоманії в Одесі зараз знаходиться на непоганому рівні. Кожен залежний може звернутися в реабілітаційний центр «12 кроків», де йому гарантовано допоможуть побороти пристрасть до заборонених препаратів.
Як краще допомагати залежному?

Допомога нарколога потрібно на початкових етапах терапії, але основний упор в будь-якому сумлінному центрі робиться на психологічної реабілітації пацієнтів. Якщо не застосовується грамотна психокорекція, людина через якийсь час знову почне вживати дурман, адже у нього зберігається ейфорична пам’ять, а детоксикація усуває безліч внутрішніх, глибинних чинників, через які і почалася залежність.

Взаємодіючи з пацієнтами, фахівці ставлять перед собою цілком конкретні завдання. Мова йде про:

Формуванні стійкої мотивації і відновленні і повернення адекватної життя.
Витісненні дурманних речовин з ціннісної системи залежного.
Формуванні нових життєвих цілей і прагнень.
Допомоги в становленні особистості і розвитку внутрішнього потенціалу.
Визначенні індивідуальних особливостей, інтересів, талантів пацієнтів, допомоги в їх реалізації.
Корекції моделей поведінки.
Відновленні цінностей сім’ї, налагодженні відносин пацієнта з близьким оточенням.
Формуванні навичок самостійного існування в соціумі.
Нормалізації роботи органів і фізичного стану в цілому.

Деякі співробітники вищеописаної клініки в минулому також були залежними і активно боролися із захворюванням, прагнучи позбутися від деструктивної залежності, а також поліпшити якість свого життя. Вони прекрасно розуміють, як реабілітувати інших людей, тому якісно виконують свою роботу.

Дуже часто члени сім’ї людини, який активно вживає наркотики, стикаються з співзалежністю. Йдеться про вкрай небезпечному стані. Через нього руйнується психіка, фізичної здоров’я, з’являється необхідність професійної допомоги лікарів. У центрі «12 кроків» завжди можна розраховувати на підтримку сімейного психолога, який проведе інформативні консультації, допоможе навчитися контактувати з наркозалежним людиною, підтримувати його на різних терапевтичних етапах. Щоб назавжди забути про деструктивний недугу, потрібно проходити лікування тільки в перевірених місцях по типу клініки «12 кроків».