Головна Цікаво Лікування пульпіту у дітей молочних зубів

Лікування пульпіту у дітей молочних зубів

1775

Що таке пульпіт?

В Інтернеті існує безліч способів лікування пульпіту. Але для початку давайте розберемося: що це таке? У кожного з нас є м’яка тканина в порожнині зуба, так званий, зубний нерв. Так ось, коли на нього потрапляє навіть незначна інфекція – він запалюється. Зуб, буквально, реагує на найменші перепади температур і різні алергени гострим болем. Так і розвивається пульпіт.

Чому діти хворіють частіше?

Пульпітом можуть хворіти, як діти, так і дорослі. Стоматологи стверджують, що дитячий пульпіт, на жаль, більш поширене явище. Це пов’язано з особливостями побудова молочних зубів – сполучні тканини більш пухкі, кореневі канали ширші, а дентин менше мінералізовані. Крім того, діти мають ще нестабільну імунну систему. Тому їм простіше підхопити якусь застуду або інфекцію.

Існують і інші причини пульпіту у дітей:

  • основна – це інфекція
  • установка неякісної пломби
  • перелом зубної коронки
  • різні сколи та тріщини
  • виникає як ускладнення карієсу

Лікування пульпіту у дітей молочних зубів.

Як відомо, молочні зуби схильні до зараження каріозної інфекцією сильніше, ніж інші. До того ж, дана інфекція дуже швидко поширюється по всій порожнини рота. Це може привести до втрати постійних зубів. Щоб цього не допустити, лікування пульпіту у дітей молочних зубів етапи важливі на ранніх стадіях. До того ж, дитині буде легше витримати потрібний курс лікування.

Методи лікування пульпіту.

Стоматологи виділяю два основні методи лікування пульпіту: консервативний і хірургічний. Консервативний метод, його ще часто називає біологічним, передбачає очищення каріозної порожнини і проведення пломбування. Хірургічний метод більш радикальний. У свою чергу він ділитися на два етапи:

часткова ампутація – це видалення уражене частини пульпи.
повне видалення пульпи. Він застосовується, якщо попередні методи не спрацювали.

Етапи лікування пульпіту молочних зубів у дітей.

У стоматологічній клініці SMILE DESIGN працюють висококваліфіковані фахівці. Вони знають, як знайти правильний підхід до дітей і не зіпсувати їх сприйняття на життя. Отже, схема лікування пульпіту проста:

  • запис на зручний для вас час
  • проходження безкоштовної консультації
  • складання безкоштовного плану і розрахунок вартості лікування
  • лікування за затвердженим планом
  • ви більше не переживаєте з приводу здоров’я ваших зубів

Найголовніше в будь-якому лікуванні – це вибір стоматологічної клініки. Приймайте правильні рішення і будьте здорові!