Головна Цікаво Ліпосакція: технологія проведення операції, підготовчі обстеження і підготовка до процедури

Ліпосакція: технологія проведення операції, підготовчі обстеження і підготовка до процедури

634
Липосакция – это эффективный метод для изменения очертаний тела

Для багатьох огрядних людей операція з видалення жиру є єдиним рішенням у питанні поліпшення естетики тіла. У кожного є свої проблемні місця, тому видалення жиру локально може стати відмінним рішенням. І потрібно уточнити, що ліпосакція не спосіб боротьби із зайвою вагою, так як ця косметична операція спрямована на видалення лише підшкірного жиру з проблемних областей. Щоб записатися на операцію з видалення жиру перейдіть за посиланням.

Ожиріння лікується хірургічним шляхом?

Ліпосакція жиру не є панацеєю. З її допомогою вирішується лише проблема надлишків підшкірного поверхневого жиру. Решта жирові відкладення залишаються недоторканими і мають більш щільну структуру. Існує 3 типи жирової тканини і кожна з них має свою локалізацію:

 • під шкірою
 • під м’язовими фасції
 • близько внутрішніх органів (вісцеральна)

Перший тип піддається механічному видаленню шляхом вакуумного відкачування. Другий тип більш глобальний і стійкий до впливів і становить у відсотковому співвідношенні основну причину підвищення маси тіла. Третій тип утворюється в порожнині живота і оперізує внутрішні органи. Боротьба з ним хірургічним шляхом не практикується.

Основні зони які піддаються естетичної корекції це:

 • зовнішня частина стегна
 • внутрішня частина коліна
 • передня частина живота
 • боки і поперек
 • підборіддя

Технологія проведення операції

Операція ліпосакція – практично безболісна і добре переноситься пацієнтами. Для зменшення хворобливих відчуттів використовують анестетики. Відкачування жиру виробляють через невеликі розрізи, виконані в тих місцях, де вони найменш помітні. Спеціальна тонкостінна трубка вводиться під шкіру і за допомогою створення вакууму жир всмоктується в спеціальний апарат.
підготовчі обстеження

Для того, щоб зробити ліпосакцію потрібно пройти медичне обстеження. Дозвіл на проведення цієї процедури показано не всім. Відмовляють пацієнтам у яких є:

 • наявність захворювань соматичної природи
 • ендокринні порушення
 • проблеми з еластичністю шкіри

Підготовка до процедури

Для успішного результату операції необхідно упевниться, що на момент її проведення у людини немає запальних процесів і інфекційних захворювань. За два тижні до маніпуляцій потрібно не курити. Заборонено використовувати препарати, що впливають на згортання крові. Ліпосакція в Києві більш безпечна, так як столиця має кращими фахівцями і устаткуванням.

Після операції рекомендовано носити компресійну білизну – це буде зменшувати післяопераційні набряки і запобіжить поява синців. Близько місяця потрібно уникати фізичних навантажень і засмаги. Протипоказано відвідування лазень, саун і парних.