Головна Цікаво Майнова комісія підтримала Положення про залучення інвестицій у майно територіальних громад

Майнова комісія підтримала Положення про залучення інвестицій у майно територіальних громад

485

Постійна комісія з питань комунального майна та приватизації розглянула та підтримала винесення на розгляд сесії обласної ради Положення про залучення інвестицій у майно територіальних громад Львівської області.

Як пояснив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, на даний момент майно може бути продане або способом аукціону, або способом викупу орендарем (у виключних випадках). «Ми вводимо ще один спосіб – це залучення інвестицій в обласне майно. Тобто, є випадки, де не можна продати майно з аукціону. І щоб воно, залишаючись обласним, ефективно використовувалося, – буде застосовуватися положення про інвестиційний конкурс. Мета проста – надання послуг і якомога більші надходження до обласного бюджету», – наголосив він.

Із проектом положення можна ознайомитися – тут.

Крім того, заслухали звіт начальника управління майном спільної власності щодо результатів виконання показників надходжень до обласного бюджету від приватизації, оренди майна та фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств.

Також комісія заслухала генерального директора ОКС ЛГП «Галсільліс» щодо діяльності очолюваного ним підприємства у 2017 році та рекомендувала провести конкурс на заміщення посади керівника у Старосамбірському ДЛГП «Галсільліс».