Головна Цікаво Медична страховка для візи онлайн від УкрФінСервіс

Медична страховка для візи онлайн від УкрФінСервіс

499

Для здійснення зарубіжних поїздок в обов’язковому порядку необхідна медична страховка. Наявність страхового поліса завжди перевіряється посольствами та консульськими відділами при отриманні візи. Навіть при в’їзді в безвізові країни співробітники прикордонслужби мають право вимагати пред’явити не тільки закордонний паспорт, а також страховку на весь період перебування за кордоном.

Вимоги до розміру страхового покриття і типу страховки залежать від наступних факторів:

  • Країна призначення;
  • Мета поїздки;
  • Тип візи.

Типовий договір страхування повинен відповідати міжнародним нормам і покривати основний перелік ризиків:

  • Надання медичної допомоги при настанні нещасного випадку (загостренні хронічного захворювання);
  • транспортні послуги з доставки до медустанови для надання медичної допомоги;
  • Репатріацію в разі раптової смерті застрахованого особи або екстрену евакуацію за медичними показаннями на батьківщину.

За бажанням клієнта будь-який договір страхування може бути розширений за рахунок включення додаткових ризиків.

Мед страховка може бути оформлена в офісі компанії-страховика на фірмовому бланку або ж онлайн. Електронні поліса мають аналогічну юридичну силу, що і ті, які були куплені за безпосередньої відвідуванні офісу страховика.

Де купити медичну страховку для візи і безвіза?

УкрФінСервіс – найкраща інтернет-майданчик по вибору і купівлі медичної страховки. Сам процес оформлення документів займає не більше 5-10 хвилин і заощаджує не тільки час і сили, а й гроші (страховки, куплені онлайн, стоять, в середньому, на 10-15% дешевше, ніж ті, що оформлені в офісі страховика).
Які дані необхідно вказати при оформленні страховки?

Щоб оформити страховку для візи і безвіза, необхідно внести наступну інформацію:

  • Дати поїздки (прибуття та вибуття).
  • Територія страхування.
  • Мета поїздки (навчання, відрядження, відпочинок, робота, переїзд на ПМЖ і т.п.).
  • Дані про страхуемом особі – ПІБ, дата народження, загальний стан здоров’я і т.п.

Наступний крок – вибір найкращої програми страхування серед пропозицій від декількох страховиків, а також оплата поліса прямо на сайті за допомогою банківської карти.

Через кілька хвилин на вказану електронну адресу прийде страховку, яку необхідно роздрукувати та пред’явити в консульському відділі при оформленні візи. Поліса, оформлені на сайті УкрФін без проблем приймаються дипломатичними представництвами різних країн і дозволяють швидко отримати візу в будь-яку точку світу.

Цікавить медична страховка для візи онлайн від УкрФінСервіс? Не пропустіть можливість застрахувати себе і близьких і зробити перебування за кордоном максимально приємним і безхмарним.