Головна Цікаво Медичні товари від інтернет-магазину Мед-магазин

Медичні товари від інтернет-магазину Мед-магазин

376

Для будь-якої людини товари медичного використання важливі, як і побутова техніка та продукти харчування. Особливо важливим є придбання якісних медичних товарів.

Якщо людина порізала руку або у нього стався удар, виникає проблема в якісній початкової медичної допомоги. Але для цього необхідні товари відповідної якості. Такими товарами в своєму розпорядженні інтернет-магазин «Мед-магазин», слоган якого «Ваша краса і здоров’я». Товари, які надає даний магазин:

– товари для зміцнення опорно-рухового апарату;

– ортопедичні товари;

– для вимірювання пульсу і тиску;

– для лікування і профілактики діабету;

– для спортивного відпочинку;

– для догляду за шкірою;

– для догляду за порожниною рота;

– для відновлення після травм і забоїв.

Інтерфейс інтернет-магазину зручно збудований, що дає можливість з легкістю знаходити відповідну продукцію. На кожен товар є детальна характеристика і інструкція по використанню. Крім цього, розроблена форма зворотного зв’язку, де професійний медичний працівник може провести додаткову консультацію.

Також магазин має в асортименті медичне обладнання. Серед них:

– глюкометри;

– тонометри;

– інгалятори.

Все це обладнання можна використовувати в домашніх умовах. Спеціально для жінок є розділ «Краса і здоров’я», де надані різні масажери, антицелюлітні засоби, вітаміни і спортивне харчування.

Для людей похилого віку є інвалідні крісла, ортопедичні подушки і матраци. Дана продукція допоможе полегшити їхнє життя.

Багатьом людям досить важко знайти підходящу ортопедичне взуття. В інтернет-магазині «Мед-магазин» можна придбати дану взуття під замовлення. Під час замовлення наші фахівці врахують анатомічні якості клієнта.

Крім інтернет-магазину, в усіх великих містах України розміщені 21 салон. Асортимент товарів цих магазинів повністю збігаються з інтернет-сервісом. Також здійснюється доставка по всій території України. По Києву можна замовити кур’єрську доставку, яка абсолютно безкоштовна.

Вся продукція поставляється офіційними постачальниками. Якщо з тієї чи іншої причини не підійшла продукція, її можна повернути або обміняти протягом трьох місяців.

На сайті med-magazin.ua можна пройти безкоштовну консультацію реабілітолога і ортопеда-травматолога.