Головна Цікаво Місцевий розвиток, орієнтований на громаду

Місцевий розвиток, орієнтований на громаду

657

 Проект "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" впроваджується на території всієї України за підтримки і фінансового сприяння Європейського Союзу та Програми розвитку ООН. Власне кажучи, він є таким собі "донором" для сільських, селищних та міських громад нашого краю, бо допомагає їм реалізувати плани щодо соціально-економічного розвитку.  

 
На якому етапі Проект у Бущині – далі. 
 
Нагадаємо, що до "Місцевого розвитку, орієнтованого на громаду" долучились мешканці сіл Полоничі, Тур’я, Утішків, Новий Милятин та Заводське. До слова, остання організація громади (ОГ) вже вдруге бере участь у проекті, бо пересвідчилась у його дієвості. Дочекались допомоги від Європи і жителі віддаленого села Полоничі, які активно включились у роботу організації. Як нам повідомив директор місцевої школи та голова благодійного фонду "Перспектива Плюс" Богдан Кульчицький, сельчани лише за тиждень зібрали близько 10 тисяч гривень. Першочерговим завданням вони обрали заміну вікон і даху у школі.
 
Загалом на сьогодні в рамках реалізації Проекту здійснено будівельні роботи в Полоницькій ЗОШ І-ІІ ст. (замінено 18 вікон), а в Тур’янській ЗОШ І-ІІІ ст. вже замінили 28 вікон та 3 дверей. 12 нових вікон встановили в Утішківській школі, а в Новомилятинській їх замінили аж 25. Зокрема, робіт проведено на 176,6 тис. грн, в тому числі за рахунок коштів громад – 38,9 тис. грн, за рахунок коштів першого траншу Проекту – 60,8 тис. грн, і другого – 76,9 тис.  грн (у Полоницькій та Тур’янській школах). У Заводському в рамках реалізації мікропроекту з реконструкції вуличної мережі водопостачання села невдовзі буде проведений конкурс розкриття цінових пропозицій. 
 
Ірина КОРЧИНСЬКА