Головна Цікаво Михайло Цимбалюк: Чергова «червона картка» для правоохоронної системи України

Михайло Цимбалюк: Чергова «червона картка» для правоохоронної системи України

1095

Чи не щотижня в нашій країні поліцейські страждають від рук злочинців. Минулої п’ятниці львів’янин поранив ножем працівника поліції, у Харкові застрелили патрульного, збільшується кількість ДТП за участі правоохоронців – це ще раз підтверджує те, що в кабінетах керівників поліції забули про обов’язкову умову роботи своїх підлеглих – це їхній постійний захист.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба місцевого партосередку.
За словами політика, попри те, що у Нацполіції звітують про зниження злочинності, українці насправді по факту спостерігають зовсім іншу картину: на вулицях стає все більше небезпечно.
«Через бездіяльність правоохоронців люди просто не звертаються до них за допомогою. Бо, на жаль, сучасні реалії життя в Україні загрозливі для всієї системи безпеки – суспільство не може розраховувати на захист зі сторони держави, а вимушене самостійно шукати шляхи як себе вберегти – особливо це стосується активних представників громадськості, політиків, підприємців. Нині ніхто з них не може бути в безпеці», – зазначив Михайло Цимбалюк.
Очільник «Батьківщини» на Львівщині наголошує, що за короткий період підготувати справжнього фахового поліцейського складно, тому зміни мали би відбуватися поступово з раціональним підходом, передаванням досвіду від старшого до молодого покоління.
«Але влада поспішила і тепер маємо дивну суміш непрофесіоналізму й недореформовану правоохоронну систему», – підсумував Михайло Цимбалюк.