Головна Цікаво Настільні набори для кабінету – де купити

Настільні набори для кабінету – де купити

407

Дизайн кабінету директора або начальника це завжди показник його іміджу і статусу. Будь-який елемент має важливу роль – форма, розміри, колірна гамма і якість деталей, які створюють елегантність і тренд. Вибір відповідних елементів є досить важкою роботою, а саме тих предметів, які використовуються щодня. До такої категорії можна віднести настільні набори, виготовлені з каменю або дерева. До настільним наборам відносяться канцелярські і письмове приладдя, які покращують робочий процес.

До елітних настільним наборам відносяться набори з деревини різноманітних порід. Купівля дешевого набору не складе великих проблем. Дорогі і вишукані набори користуються величезним попитом. Зазвичай, їх дарують директорам або кращим працівникам. Такий подарунок буде виглядати гідно на будь-якому робочому столі.

Види настільних наборів

Матеріал з якого виробляють настільні набори різноманітний: шкіра, камінь і навіть мармур. Крім цього, вони підійдуть як чоловікам, так і жінкам. Для чоловіків найкраще виглядають дерев’яні вироби, а для жінок – мармурові.

Комплектація жіночих і чоловічих наборів також відрізняється. Найчастіше вона складається з тих елементів, які найбільше використовують в роботі – це підставки, ручки і дрібна канцелярія. Основна кольорова гама – світлий бук, червоне дерево і ліщина. Набори може включати в себе до десяти елементів. Але чи варто кожен елемент купувати окремо, і чи буде він виглядати респектабельний, ніж цілий набір? Звичайно ні, адже вишуканий настільний набір – це в першу чергу стиль.

Настільний набір може в себе включати:

– підставку для візитних карток;

– календар;

– підставку для олівців і ручок;

– годинник або підставку для них;

– лоток для документації;

– короб з папером;

– канцелярський ніж;

– підставку для скріпок та інших дрібниць.

Вишукані настільні набори в інтернеті

Інтернет-магазин SWhome надає каталог сучасних настільних наборів як для чоловіків, так і для жінок. Доставка працює в Києві і по всій Україні.

Цінова політика в магазині широка, можна придбати як елітний, так бюджетний набори. При цьому всі набори виконані в строгому діловому стилі. Для подарунка, кожна модель буде відповідати стилю того чи іншого працівника, і такий подарунок вже точно не стане зайвим. Який б не був комплект, він завжди здатний підкреслити стиль і прикрасить будь-який робочий стіл.